Profil XBOX Live na konsoli JTAG/RGH

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Zastanawiam się nad przeniesieniem mojego profilu XBOX Live na konsolę z JTAG/RGH. Chodzi mi o to, gdy pogram na profilu XBOX Live na konsoli z JTAG/RGH a później przeniosę go z powrotem na konsolę podłączoną do XBOX Live to czy nie dostanę BANa lub nie zostanie profil oflagowany lub konsola czy coś? Dziękuję z góry za odpowiedzi.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Był na forum taki użytkownik (nie pamiętam nazwy) że miał dwie konsole jedna zwykła pod XBL a druga z Jtag. Chłopak śmiagał już tak parę miesięcy ,nabił ogromny GS, wykupił golda na rok czy dwa (chyba) igrał tak sobie . Aż pewnego dnia wyszedł jakiś hombrew do Jtaga owy chłopak go odpalił . Godzinę później poszedł na tę drugą konsole. Następnego dnia odpalił konsole a na tym jego profilu ban do roku 9999 . Jak się później okazało ten hombrew zapisał mu się w profilu tak jakby grał w grę ale że to gra nie była (już na pewno nie od developerów) to system go zbanował. Z mojej strony to wszystko rób jak chcesz to twój profil i konsola ale weź to też pod uwagę.
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie mi szkoda tego profilu bo mam na nim Golda i kilka gier Arcade. Ale chce pograć w DLC na JTAGu by nie kupować drogo na XBOX Live. Jesli zbanują to profil czy konsolę. Konsola - mała strata, lecz profilu było by naprawdę szkoda.
 

Do góry Bottom