Projektor do Xboxa

sily

Użytkownik
Użytkownik
czy ktoś moze uzywa projektora przy swoim xboxie? widze na allegro porjektory po 300 zl, i czy wogole to będzie na nim coś widac?? mam TV crt i czy lepiej będzie na takim projektorze?
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
znam osoby, które korzystają z projektorów. Wyglada to na prawdę spoko, oczywiście jeżeli w pokoju panuje ciemnośc. W przeciwnym razie wzrok się bardzo męczy, a efekt mierny.

pozdrawiam
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
hmm nawet taki projektor za 300 zł mnie zadowoli?? no gralibyśmy w nocy przewaznie
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Powiem szczerze, że nie znam się na tym sprzęcie, ale wydaje mi się, że za 300zł nie dostaniesz projektora, który by Cię satysfakcjonował.
Sądzę, że godne uwagi projektory zaczynają się w granicach ok 1000zł
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście gram ze znajomym na projektorze, który pożycza z pracy. Oferuje rozdzielczość 1920x1080 i ma kontrast 100000:1. Gra się na nim rewelacyjnie. Nie wiem jakie parametry oferuje opisywany przez Ciebie projektor, ale jak podobne to jest super sprzęt.
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
to przy zakupie projektora najbardziej zwracac uwage na rozdzielczość ?
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
rozdzielczość oraz kontrast, przynajmniej tak mi się wydaje :)
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Z całą pewnością powinieneś szukać projektora obsługującego przynajmniej HD ready, a najlepiej Full HD
 

bartle

Użytkownik
Użytkownik
gra na projektorze to fajna sprawa, szczegolnie wieczorami w grupie znajomych:) ale zeby wszystko ladnie sie prezentowalo musialbys wydac minimum 2,5 tys na dobry projektor, ktorego zywotnosc bedzie duuuuuzo krotsza od TV LCD... (lampa projektora srednia zywotnosc- 4tys godzin, TV LCD 100tys godzin). a wiekszosc projektorow to itak rozdzielczosc 800x600 ew 1024x768 :)
 
za 300zł to nie kupisz dobrego projektora, po pierwsze stary jest a co za tym idzie lampa juz jest do smietnika. Stara lampa slaba jakosc obrazu. Nie grałem nigdy na projektorze a wiec ciezko mi powiedziec jak to wyglada
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na średniej klasy projektor trzeba wyłożyc ok 2.5 tys zł. I jeśli ja miałbym kupować to na pewno wolałbym poczekać i dołożyć... Za 300 zł to możesz sobie ścianę pomalować na biało, albo dokupić "ekran" na projektor.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Parz na rozdzielczosc, jezeli bedziesz chcial osiagnac przekatna np. 50" przyda sie Full HD.
Po drugie sile lamp (liczona w lumenach), tym mocniejsze lampy, tym przy wiekszym swietle obraz bedzie dobry.
Ale z drugiej strony mocniejsze lampy szybciej sie zuzywaja, a koszt ich wymiany nie nalezy do najnizszych.

Tutaj masz calkiem dobry projektor: Projektor BenQ W1000+ Full HD 2000ANSI 3500:1 WAWA (1434897251) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
I raczej na takie ceny sie nastawiaj.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
i poszukaj też na forum lub na elektrodzie bo do 1000 zł można zrobić sobie wlasny projektor......mozna i taniej .....albo żlec komus.....
 

raflooldz

Banned
projektor za 300 zł hahaha :D człowieku odpuść sobie.

jeśli chciałeś zaoszczędzić nie kupując lcd to nie zaoszczędzisz, weż jakiś monitor czy coś, ale i tak za ~700 zł
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
na ciekawy projektor nowy licz ok. 2000zł używka za 1200 się trafi, a skoro Ty chcesz za 300zł kupić projektor to sam sobie odpowiedz co jest warty skoro zwykłe przyzwoite monitory 22-24" są 2 razy droższe....
 
i poszukaj też na forum lub na elektrodzie bo do 1000 zł można zrobić sobie wlasny projektor......mozna i taniej .....albo żlec komus.....
Dla kogos kto nie ma pojecia o elektronice wykonanie czegos takiego jest niemozliwe, pozatym nieekonomiczne

Pozatym za 300zł to i dobrego Tv LCD nie kupisz
 

maximus86

Użytkownik
Użytkownik
zgadzam się z kolegami wyżej, za 300 zł to nie ma mowy o projektorze, lepiej poczekać dołożyć troszkę i kupić LCD...
 

Do góry Bottom