Promocja dla posiadaczy golda.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
M$ oferuje dla posiadaczy abonamentu gold odnowienie subskrypcji za 1zł. Dodatkowo dorzuca dwie darmowe gry : R-TYPE i AQUA. Takie info pojawiło mi się dzisiaj po odpaleniu konsolki. Niestety nie ma nic na temat długości subskrypcji , więc nie wiadomo czy to tylko na miesiąc czy dłużej.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Pewnie miech, ale i tak dobrze 30dni za 1zł :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No właśnie za zeta i 30 dni młucki :O
 

boob

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co słyszałem to jeśli przedlużysz za tą złotówke to pozniej MS automatycznie przedluza Ci na nasteony miesiac po normalnej cenie. Czyli zgadzajac sie na zlotowke zgadzasz sie pozniej na automatyczne przejscie golda na nastepony miesiac. Czyli to jest bardziej oferta 50 % znizki :p
 

mihcal5

Banned
przecież ta promocja jest już bardzo długo
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Mihcal5 to dziwne.Odpalałem konsolę dwa dni temu i żadnej promocji nie było.Chyba , że tylko na moim koncie takie cuda się dzieją :) .
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mam nadzieję, że takie fajne promocje będą też w wakacje. bo obecnie to nie mam ani czasu na granie, ani golda
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pss a ja się domagam obiecanego darmowego weekendu, który już ze 3 tyg temu miał być -.-
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Mihcal5 to dziwne.Odpalałem konsolę dwa dni temu i żadnej promocji nie było.Chyba , że tylko na moim koncie takie cuda się dzieją :) .
Ja miałem to w Styczniu. Tylko nie było tych gier, dopiero na początku Lutego je dodali. Masz opóźnioną konsolę. ;d
 

zajczak

Użytkownik
Użytkownik
kupiłem to ale z tego co mi się wydaje wcale nie musisz mieć następnego miesiąca za 29zl tylko możesz przed tym czasem anulować automatyczne odnawianie, nic nie pisze, że jest odnowienie obowiązkowe
 

mihcal5

Banned
Ja miałem to w Styczniu. Tylko nie było tych gier, dopiero na początku Lutego je dodali. Masz opóźnioną konsolę. ;d
Prawda, było bez gier, ale było.
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Zgoda Panowie. Ja mam golda gratis na miesiąc ( od końca stycznia) przy zakładaniu nowego profilu. I może dlatego pojawiło się to u mnie z opóźnieniem.
 

YoCar

Banned
Użytkownik
zawsze coś, zobaczymy czym nas jeszcze zaskoczą
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Croixdefu masz refleks, nie ma co :p
Pozatym nie ma już tego
możesz przed tym czasem anulować automatyczne odnawianie.
Nie automatycznie tylko trzeba zadzwonić na infolinie microsoftu.
, nic nie pisze, że jest odnowienie obowiązkowe
Ty naprawde myślisz że dają ci miesiąc za 1zł i dwie gry z dobroci serca?
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Refleks jak refleks :) , tylko wcześniej pisałem , że u mnie tego nie było .Myślałem , że skoro pojawiła się taka oferta to jest to coś nowego , a tu zonk. M$ wyszukał po prostu nową ofiarę :) . A co do dobroci serca to M$ jest ostatnią firmą , którą bym o to podejrzewał.
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Eh jak dla mnie fajnie za zeta mieć 30 dni grania. Eh ja już tego newsa dawno widziałem ale fajnie że go tutaj napisaliście :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom