Promocja MW2 :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

czopek1987

Użytkownik
Użytkownik
czitersy - nie spotkałem żadnego. Zasada jest taka - jak nie szukasz to nie znajdziesz. A jak znajdziesz to wychodzisz...
rewolwer - możliwe, miał skilla pewnie
Pingi - zalezy od hosta, jak ci polak z dobrym netem postawi serwer to sobie pograsz...
no to chyba malo grasz i malo slyszaleś hehehhe nawet nie wiesz ze hamburgery Ci widzą przez ściany.wystarczy mieć konsole z Jtag(system linkiem polączyć dwie konsole) odpowiedniego patcha i tyle.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
no to chyba malo grasz i malo slyszaleś hehehhe nawet nie wiesz ze hamburgery Ci widzą przez ściany.wystarczy mieć konsole z Jtag(system linkiem polączyć dwie konsole) odpowiedniego patcha i tyle.
A ile osób ma konsole z JTag? Banują cie co jakieś 4H siedzenia na LIVE a patcha wgrywasz z 20 min... komu sie chce? Jak juz ktos tak robi to tylko dla lobby... a z tym rewolwerem to wiesz jest cos takiego jak skill ;) Nie mówie ze nie ma cheatow na MW ale bez przesady ze na kazdym serwerze bo jak ktos ma cheaty to to widac, ja moze z 2 razy widziałem kogos kto szczela przez sciany itd... zagraj se na kompie a zobaczysz co to znaczy gra z cheatami
 

Fu.off

Użytkownik
Użytkownik
Tak więc podsumowując, o **** rozbić takie granie. Czym więcej perków tym trudniej wyczaić typa a w black opsie ma tego dziadostwa być jeszcze więcej. Chyba rakiety same będą waliły każdego po kolei, hehehe, powodzenia życzę. Chyba czas wrócić do tetrisa.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom