Promocja na xbox live gold

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie na rynku xbox lie pojawiła się promocja obniżki xbox live gold o 40% cena wynosi 135 zł oraz Microsoft oferuje dodatki w postaci 600 punktów MS oraz grę arcade Aqua myślę że warto kupić za tą cenę , szczegóły w rynku xbox live ....
 

Krawol

Banned
Użytkownik
o dzięki :D

jeżeli przydała ci się ta informacja, zamiast pisać bezużytecznego postu "o dzięki" kliknij przycisk DZIĘKUJĘ /Bazajaytee
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Czyli cena Golda na Live spadła wkońcu do ceny na Allegro :) Szkoda że tylko w promocji.
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
jednak polski live się rozwija . ...
 

mihcal5

Banned
@up o ile mi wiadomo to jest na wszystkich livach
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
ale wazne ze u nas tez
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No bardzo fajna promocja.Z checią bym kupił ale akurat nie mam teraz kasy. :(
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
No ja właśnie rano też zobaczyłem tą promocję gdy odpaliłem konsolę i się ucieszyłem ;]
Za 2tyg akurat kończy mi się gold więc miałem zamawiać na allegro, a tutaj nie dość że taniej to gratis msp i jakaś gierka ;p
Jutro zamawiam...
 

mihcal5

Banned
dam poprawkę, dostaje się 500 MSP a nie 600 MSP
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
kurde akurat nie mam karty kredytowej :( ja to mam pecha
Ale fajna promocja
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
fajnie fajnie, szkoda, że to tylko promocja. za pół roku chętnie bym z tej oferty skorzystał, teraz niestety nie mam czasu na granie..
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
fajnie fajnie, szkoda, że to tylko promocja. za pół roku chętnie bym z tej oferty skorzystał, teraz niestety nie mam czasu na granie..
No ja mam to samo ;/
Żeby za pół roku dali taką ofertę,to napewno bym się skusił ;D
Teraz nie opłaca mi się kupowac bo bym wcale nie korzystał ;/
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
mihcal5 dam poprawkę, dostaje się 500 MSP a nie 600 MSP

to jest jakiś błąd na tym live w menu jest napisane 500 MSP a gdy klikniesz na zakup to piszę że 600 więc się nie pomyliłem .
 

seski

Użytkownik
Użytkownik
Nadal brak możliwości zakupu poprzez konsole za pomocą karty visa mbanku. Jest jakaś możliwość zakupu live z tej promocji w jakiś inny sposób niz poprzez konsole?
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
Nadal brak możliwości zakupu poprzez konsole za pomocą karty visa mbanku. Jest jakaś możliwość zakupu live z tej promocji w jakiś inny sposób niz poprzez konsole?
niestety ale nie ma. W takich sklepach jak media itp. chcą normalną cenę.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Niezła promocja, jest taniej niż na allegro :) Jutro dokonam zakupu.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
fajnie fajnie, szkoda, że to tylko promocja. za pół roku chętnie bym z tej oferty skorzystał, teraz niestety nie mam czasu na granie..
Mnihu, co za problem kupić go teraz i przechować pół roku? Ważności przecież nie straci.
 

mihcal5

Banned
@up wiesz na czym ta promocja w ogóle polega ? Przecież MS nie przesyła Ci kodu do domu ...
 

seski

Użytkownik
Użytkownik
niestety ale nie ma. W takich sklepach jak media itp. chcą normalną cenę.
Coś tu jest nie tak. Punkty mogę zakupić, gry również, natomiast golda nie. Ktoś tu nieźle sobie poczyna :/
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
u mnie w sklepie jest gold na 3 oraz 12 miech + 2 gratis gold 3 miech - 76 zł 12+2 gratis 220 w mega a w media 227 różnica jest ... oraz mogę punkty 4200 za 200 zł
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom