Promocje - luźne rozmowy

suki

Użytkownik
Użytkownik
A na amazonie nie pojawiła się jakąś mega okazja? Jeszcze czas dopiero bf się zaczął...
A ms polska już ceny na zestawy konsol podniósł...
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skąd masz takie informacje? Zdrapki już lata są regionalizowane i nic się tutaj nie zmieniło. Jak ktoś coś chciał kupić na regionach to musiał kombinować, ale przycięli nasze eldorado 1 września.
To mi się coś pomyliło :p
 

scoby87

Świeżak
Świeżak
Widział ktoś może jakaś promocję na dirt rally?
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jaką metodą płatności płacicie mtcgame za zdrapki aby nie było prowizji albo była jak najmniejsza??? I co ustawiacie że mieszkacie w Turcji czy gdzie, żeby było najtaniej w przeliczeniu na złotówki.
 
Ostatnia edycja:

suki

Użytkownik
Użytkownik
https://www.microsoft.com/en-us/p/minecraft-block-friday-bundle/9mzbtr7dj9vj?activetab=pivot:overviewtab

No ciekawe. Niby miało być darmowe albo... coś przegapiłem. Nie jest darmowe czyli bieda z nędzą.
 

przemo_one

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Red Dead Redemption jest teraz w promo na Xbox 360. Przeszedłem prawie wszystkie GTA od trójki. Polecacie, czy zanudzę się jeżdżąc na koniu jako kowboj?
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Red Dead Redemption jest teraz w promo na Xbox 360. Przeszedłem prawie wszystkie GTA od trójki. Polecacie, czy zanudzę się jeżdżąc na koniu jako kowboj?
Przechodzę dwójkę a jedynka już czeka zainstalowana. Narazie nie grałem, ale czytając opinie na necie wszyscy polecali, więc myślę że nie pożałujesz.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba przekombinowałem z cebulą. Kupiłem Xbox One X z MS Szwajcaria. Zapłaciłem kartą Revolut, tą samą co opłacam z Argentyny EAA i XGP. Na karcie zmienił się adres rozliczeniowy, ten sam co podałem przy zakupie z Szwajcarii. Rozumiem, że teraz nie odnowi automatycznie subskrypcji na EAA ani na XGP?
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dajcie jakąś aktualną promocję na battlefield v bo jestem na kupnie. Wie ktoś ile czasu zajmie wstawienie gry do ea access bo mam konto i się zastanawiam czy się opłaca kupować grę?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dajcie jakąś aktualną promocję na battlefield v bo jestem na kupnie. Wie ktoś ile czasu zajmie wstawienie gry do ea access bo mam konto i się zastanawiam czy się opłaca kupować grę?
Z rok sobie poczekasz na EAA. Do tego czasu to już serwery nie będą takie pełne :) Posprawdzaj łowców gier, allegro, albo ceneo i wybierz gdzie najtaniej.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zamawiał ktoś na BF zestaw XOS z dwoma padami z Amazona? - była tam dodatkowa promocja w postaci 3 zniżek na Forze 4, golda na 12 miesięcy i golda na 3 miesiące. Przy próbie kupna Forzy po zniżce na amazonie zablokowali mi konto - teraz musz e faxem wysyłać jakieś bilingi. Udało się komuś kupić tą Forze (za 13,99 euro)?
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zamawiał ktoś na BF zestaw XOS z dwoma padami z Amazona? - była tam dodatkowa promocja w postaci 3 zniżek na Forze 4, golda na 12 miesięcy i golda na 3 miesiące. Przy próbie kupna Forzy po zniżce na amazonie zablokowali mi konto - teraz musz e faxem wysyłać jakieś bilingi. Udało się komuś kupić tą Forze (za 13,99 euro)?
Czytałem wszystkie komentarze tam i o tej forzie było dużo dużo. A, mówię o pepperze, https://www.pepper.pl/promocje/xbox-one-s-z-dwoma-padami-3-miesiace-game-pass-amazon-115951 , tam przejdź na ostatnią strone komentarzy, kilka osób z rzędu pisze. Chyba że jedna z nich to ty
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przy próbie kupna Forzy po zniżce na amazonie zablokowali mi konto - teraz musz e faxem wysyłać jakieś bilingi.
Polityka antyfraudowa amazonu jest chora to jest standart u nich... Tak samo kup coś w walmarcie na USA to bank czasowo zablokuje Ci KK.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Polityka antyfraudowa amazonu jest chora to jest standart u nich... Tak samo kup coś w walmarcie na USA to bank czasowo zablokuje Ci KK.
Próbowałem zdrapkę na 5$ paypalem i dwa razy anulowali zamówienie.
Czy paypal coś pokombinował że adres po transakcji zmienia się na ten polski?
Jak pierwszy raz kupowałem pp przekopiował adres us normalnie ze sklepu.
 

wojtekkoniu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam play&charge do xbox one? Ktoś coś wie, są po 99zł ale widział taniej, może być z zagranicy np. amazon, base.
 

markovg21

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

wojtekkoniu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wolałbym oryginalne Ms od zamienników.
 

markovg21

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
brać póki jeszcze jest > Darmowy dodatkowy przedmiot do Assassin’s Creed Odyssey:https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-dodatkowy-przedmiot-do-assassins-creed-odyssey/
 

arzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"W poniedziałek w Unii Europejskiej wchodzą w życie nowe regulacje dotyczące zakazu geoblokowania w handlu internetowym."
Orientujecie się, czy zmieni to coś w zakresie zakupów z obcych regionów MS Store?
 

Do góry Bottom