• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Promocje - luźne rozmowy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No właśnie w krajach UE a nie poza nią. To raz a dwa:

''Rozporządzenie - jak informują służby prasowe KE - nie obejmuje produktów i usług audiowizualnych świadczonych drogą elektroniczną, takich jak e-booki, muzyka, gry i oprogramowanie. ''

suki

Użytkownik
Użytkownik
HITMAN - GOTY Legacy Pack

Wie ktoś może z jakiej okazji ten pakiet był za darmo? Sprawdzałem u siebie i cały czas jest jako zakupiony ale osobiście nie gram w to więc kto wie...

Tak z ciekawości był to błąd czy promocja za free na ograniczony czas? :)

EDIT:

https://www.kinguin.net/pl/product/1230043/minecraft-windows-10-edition-pc-cd-key/

Kupował ktoś może tam kod na minecraft 10 edition? Nie robiłem tam nigdy zakupów i zastanawiam się czy nie wtopie tych kilku plnów :)

Ostatnia edycja:

Amadixx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Siemka pytanie.
Mieszkam w Niemczech i kupiłem sobie Golda w promocji za pomocą polecenia zapłaty ( SEPA)
Ale jak w sklepie chcę kupić jakąś grę to ta opcja jest taka szara i nie mogę jej kliknąć.
Wie ktoś dlaczego?
Działa ale tylko na abonamenty a gry nie?
Help.

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czesc wszystkim
szukam ( i znaleźć nie moge ) linka do strony w ktorej bedzie podane ilosc osób grajaca w BfV wiem ze do innych cz. Bfa takowe strony byly czy do BfV tez jest ? Czy ktos zna taka strone ? A jak nie to moze ktos kto gra napisal by ile mniej wiecej gra ludzi na xbox one

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podobno od dzisiaj w biedrze jest Monster Hunter World za 99zl a przed chwil wyczytalem ze do gry maja za free dorzucic Geralta z Rivi tak naszego Wiedźmin i to na poczatku roku i maja zrobic pod niego specjalnie questy
Jak dla mnie super info jest powód aby kupic gre ;)

Do góry