Promocje - luźne rozmowy

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
prawdopodobnie do 12 maja

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Siema
Widzialem ze jest promocja od MS na golda na 3 miechy za 39zl z groszem
Teraz moje pytanie czy ktos wie do kiedy bedzie ta promocja ?
Zawsze masz przy cenie napisane przez ile dni to będzie jeszcze w tej cenie, ale już się nauczyłam, że w przypadku MS najlepiej brać od razu jak jest, bo oni lubią promocje wcześniej zdejmować w przypadku subskrypcji.

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zawsze masz przy cenie napisane przez ile dni to będzie jeszcze w tej cenie, ale już się nauczyłam, że w przypadku MS najlepiej brać od razu jak jest, bo oni lubią promocje wcześniej zdejmować w przypadku subskrypcji.
I wlasnie tak zrobilem ;) dzieki pozdrawiam

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdzie jest ten gold , ja mam 3 miesiące za 79 zł i żadnych promocji.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A zalogowałeś konto? Bo czasami pokazuje, że niby masz zalogowane konto, a rzeczywiście trzeba je dopiero zalogować i wtedy pokazuje się promocja. Ja ogólnie nie wiem jak ta promka teraz działa, bo mam golda z Argentyny i tak czy siak jestem uwiązana ;p

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Też mi tak pokazywało a niby byłem zalogowany, dopiero jak kliknąłem to pokazało mi się okno logowania i później promocyjna cena.

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie pokazuje promocyjne ceny tylko jak nie jestem zalogowany. Po zalogowaniu cena standardowa.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie pokazuje promocyjne ceny tylko jak nie jestem zalogowany. Po zalogowaniu cena standardowa.
Jestem zalogowany i nic ani na konsoli ani na pc. Gold ważny do pażdziernika.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozliczenia cykliczne wyłączone ?

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gold do grudnia i mam 1 miesiąc za 29 zł ale już kwartał jest promocja za 39,5. Za 6 i 12 miesięcy cena standard.

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam jeszcze prawie miesiąc XGPass. Czy jak kupie teraz w promocji 3 miesięczna subskrypcję to będzie liczona od dziś czy od końca tej aktualnej?

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Mam jeszcze prawie miesiąc XGPass. Czy jak kupie teraz w promocji 3 miesięczna subskrypcję to będzie liczona od dziś czy od końca tej aktualnej?
Teraz kupisz tylko tą 43.5 zł( promocja -50% )za trzy miesiące. Jak chcesz za 4 zł to nie możesz mieć aktywnego GP. GP przedłuży się o 3 miechy jak teraz dokupisz

Ostatnia edycja:

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak mówię o tym za 43 zł. Wiem, że się przedłuży, ale od dnia zakupu czy trzy miesiące od końca tego aktywnego?

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Tak mówię o tym za 43 zł. Wiem, że się przedłuży, ale od dnia zakupu czy trzy miesiące od końca tego aktywnego?
20190415_130116.jpg
to co masz teraz plus trzy miesiące

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i o to mi chodziło. Zwykle kupuję jak już nie mam i teraz w trakcie aktywnego nie chcę się zrobić w bambuko na prawie miesiąc.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No i o to mi chodziło. Zwykle kupuję jak już nie mam i teraz w trakcie aktywnego nie chcę się zrobić w bambuko na prawie miesiąc.
Subskrypcje zawsze się sumują, dodaje się 1/3/12msc od daty końca aktywnej, a nie od daty wykupu :)

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rozliczenia cykliczne wyłączone ?
Tak.Zawsze odpinam kartę żeby na x360 dzieci nie pozamawiały głupot. Ale te 3 miechy by przygarnął, tak to się będę za pół roku martwił.

suki

Użytkownik
Użytkownik
Tak.Zawsze odpinam kartę żeby na x360 dzieci nie pozamawiały głupot. Ale te 3 miechy by przygarnął, tak to się będę za pół roku martwił.
A nie prościej mieć podpiętą kartę wirtualną? Jak chcesz coś kupić robisz sobie szybki transfer z własnego konta na konto karty i już.

Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców kodów na usd z g2a (lub innych serwisów)?

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Mam do wyboru takie opcje na stronie
i takie same na konsoli
Mam obecnie Golda do 24.04.2019
Dlaczego nie mogę kupić 3 miesięcy za 39,50 zł?
Na wyłączonych i włączonych rozliczeniach cyklicznych to samo.

3988

Do góry Bottom