Promocje - luźne rozmowy

m4tekt

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzis premierę na xboxie miał Dont starve Together. Każdy kto posiadał (tego nie jestem pewien czy 1 czy 2 poprzednie części) zapłaci jedynie 19.90zl :) polecam :)
 

m4tekt

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzis premierę na xboxie miał Dont starve Together. Każdy kto posiadał (tego nie jestem pewien czy 1 czy 2 poprzednie części) zapłaci jedynie 19.90zl :) polecam :)
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
 

Tuptuska21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
hej wiadomo kiedy znowu dadzą live za 1 zł ?
Chyba nie prędko.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś potrzebuje cebuli na golda to na innych regionach jeszcze działają triale miesięczne
Jedno konto utworzyłem specjalnie żeby sprawdzić i po jakimś czasie pojawiła się opcja bezpłatnego golda
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś potrzebuje cebuli na golda to na innych regionach jeszcze działają triale miesięczne
Jedno konto utworzyłem specjalnie żeby sprawdzić i po jakimś czasie pojawiła się opcja bezpłatnego golda
z dodaną kartą trzeba dodać lub pp

własnie taka akcja jest randomowa i nie bardzo wiadomo kiedy i jak się odbywa , zauważyłem też że często na obcym regionie nowo założone konto np usa,brazylia itd i kupieniu tam ze zdrapek lub kartą kredytową dawniej jeszcze jak działały na innym rynku lub nawet konta np na usa,chiny, itd "second hand" jak z alle.. wtedy najczęściej pojawia się właśnie promo 1 month gold lub spora zniżka na 12 month gold .warto popróbować - dotyczy różnych rynków
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z komentarzy wynika że na Egipt to i za 109zł można kupi
A wersje Forza Motorsport 7 Ultimate Edition za 180.86, ale co z tego jak nie ma zdrapek na ten region.
A tak w ogóle to te ceny na forzę są już od dawna, to nie jest chwilowa promocja np. forze horizon 3 kupimy w tej samej cenie, a niedługo pewnie będzie jeszcze dodatkowo w promocji 40-50%
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Doczytałem w komentarzach teraz, fakt nie ma zdrapek. Aktualnie się zastanawiam nad zrobieniem konta na Rosję lub edycje regionu jednego z moich kont, kupno giftkard 2000ru, tylko gdzie jest haczyk. Wystarczy zrobić konto na region RU i dodać ruble, od tak wejdą bez kombinacji i kliknąć kup ? To wszytko ?
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wystarczy dodać biling do obecnego konta i najlepiej zdrapki dodawać na konsoli ze zmienionym regionem konsoli na RUS i to wszystko
https://xboxforum.pl/threads/obejscie-blokady-ms-na-ruskich-zdrapkach.163652/
 
Ostatnia edycja:

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja właśnie kupiłem :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konto założyłem i ruble dodałem, biling mogę wpisać byle co z google maps ?
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Konto założyłem i ruble dodałem, biling mogę wpisać byle co z google maps ?
tak, wpisz jakiś adres z Moskwy :)

aha - i nie musiałeś zakładać nowego konta ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupione ale klawo :)
Konto założyłem bo mam zamiar je później sprzedać i kupić płytę.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A da to radę zrobić z poziomu PC bo nie mam dostępu do konsoli.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jest jakiś sens kupić za 35pln pakiet ulepszeń do bf3? Może ktoś podpowie :)
Pozdrawiam
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A da to radę zrobić z poziomu PC bo nie mam dostępu do konsoli.
W aplikacji Xbox na androida w ustawieniach też jest możliwość zmiany lokalizacji, ale nie wiem czy ten sposób działa. W win 10 też jest możliwość zmiany regionu w ustawieniach, jest to potrzebne do dodania zdrapki resztę zrobisz z przeglądarki.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Chyba już czas założyć konto na ruskim markecie. Ech...
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tak, wpisz jakiś adres z Moskwy :)

aha - i nie musiałeś zakładać nowego konta ;)
A po co chcesz kupić płytę jak masz w cyfrze? - przecież wygodniej nie trzeba z kanapy wstawać żeby zmienić grę.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Widzę promocję DwG na Grand Theft Auto: San Andreas za 29,50 zł. Warto kupować? Nigdy nie grałem w żadne GTA.
 

Do góry Bottom