Promocje - luźne rozmowy

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Na store forza 7 + xbox live gold 6 miesięcy za 249 zł
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na store forza 7 + xbox live gold 6 miesięcy za 249 zł
Albo Forza + limitowany pad za 349 zł. MS
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo dobre oferty, sam pewnie bym się skusił jakbym w cyfrze nie kupił preordera.
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobre oferty, sam pewnie bym się skusił jakbym w cyfrze nie kupił preordera.
no jedno dodałem w promocje i okazje :)
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mógłbym prosić o linka gdzie to znaleźć?
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbym prosić o linka gdzie to znaleźć?
ale co ?
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oferta fajna szkoda że tego pada recon tech już posiadam a ten drugi bez rewelacji jednak zrezygnuje z zakupu :( myślałem że jakiś ciekawy wzór
 

valdman

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tak się zastanawiam, czy jednak nie skusić się jeszcze na dishonored2 z Brazyli, (52zł -> 60zł zdrapka) może ktoś potwierdzić czy gra jest w PL?
z grami od bethesda zawsze problem z wersjami językowymi.
Prey, czy dishonored2 by mieć w wersji PL, to zakup tylko w Polsce płyty (najtaniej około 100zł), lub cyfra chyba obojętnie gdzie.
Taniej raczej w PL gry nie znajdę, choć może zagram w to za 0.5roku :(
czeka resident evil 7 z base.com, to powinno mieć PL (sprawdzić mogę dopiero po 07.11.2017), Prey, madmax, recore.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak się zastanawiam, czy jednak nie skusić się jeszcze na dishonored2 z Brazyli, (52zł -> 60zł zdrapka) może ktoś potwierdzić czy gra jest w PL?
z grami od bethesda zawsze problem z wersjami językowymi.
Prey, czy dishonored2 by mieć w wersji PL, to zakup tylko w Polsce płyty (najtaniej około 100zł), lub cyfra chyba obojętnie gdzie.
Taniej raczej w PL gry nie znajdę, choć może zagram w to za 0.5roku :(
czeka resident evil 7 z base.com, to powinno mieć PL (sprawdzić mogę dopiero po 07.11.2017), Prey, madmax, recore.
Cyfra musi być po polsku skoro polskie wydanie płytowe ma full dubbing i chyba napisy też ;) Ja pobierałam demo Dishonored 2 ze store MS i jest full dubb.
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak się zastanawiam, czy jednak nie skusić się jeszcze na dishonored2 z Brazyli, (52zł -> 60zł zdrapka) może ktoś potwierdzić czy gra jest w PL?
z grami od bethesda zawsze problem z wersjami językowymi.
Prey, czy dishonored2 by mieć w wersji PL, to zakup tylko w Polsce płyty (najtaniej około 100zł), lub cyfra chyba obojętnie gdzie.
Taniej raczej w PL gry nie znajdę, choć może zagram w to za 0.5roku :(
czeka resident evil 7 z base.com, to powinno mieć PL (sprawdzić mogę dopiero po 07.11.2017), Prey, madmax, recore.
Potwierdzam Dishonored 2 ma full dubbing.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda na to że powoli starwars battlefront zmierza do golda. Ostatnio było 90% teraz 85%. Może na święta rzucą do goldów hehe
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wygląda na to że powoli starwars battlefront zmierza do golda. Ostatnio było 90% teraz 85%. Może na święta rzucą do goldów hehe
W EA accsess masz. Myślę że nie dadzą tego bo to gra EA
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
MoHA też jest w EAac a wleciał do Golda.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest to jeszcze? Z tego linku mi nie otwiera, a na stronie nie mogę odnaleźć.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest to jeszcze? Z tego linku mi nie otwiera, a na stronie nie mogę odnaleźć.
Nie, to była promocja tylko na chyba 2 dni z okazji WGW. I tak im się zasoby pudełek gier skończyły przed czasem ;)
 

bumar2000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak się zastanawiam, czy jednak nie skusić się jeszcze na dishonored2 z Brazyli, (52zł -> 60zł zdrapka) może ktoś potwierdzić czy gra jest w PL?
z grami od bethesda zawsze problem z wersjami językowymi.
Prey, czy dishonored2 by mieć w wersji PL, to zakup tylko w Polsce płyty (najtaniej około 100zł), lub cyfra chyba obojętnie gdzie.
Taniej raczej w PL gry nie znajdę, choć może zagram w to za 0.5roku :(
czeka resident evil 7 z base.com, to powinno mieć PL (sprawdzić mogę dopiero po 07.11.2017), Prey, madmax, recore.
Myślicie że warto za tą cenę? Dobra gra? W tej cenie jest też Skyrim. Co lepsze?
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest to jeszcze? Z tego linku mi nie otwiera, a na stronie nie mogę odnaleźć.
Było aktualne do niedzieli 15 gdz 24
 

valdman

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślicie że warto za tą cenę? Dobra gra? W tej cenie jest też Skyrim. Co lepsze?
już po promocji, teraz cena x2
wg mnie lepsza gra
 

Do góry Bottom