Promocje - luźne rozmowy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Z racji tego że sporo ludzi obserwuje i subskrybuje temat z promocjami, oczekują oni linków w postach a nie gatki szmatki na temat jak wbić kod z promocji czy coś działa czy nie...
W tym temacie możecie luźno dyskutować o takich rzeczach.
Oczywiście obowiązuje regulamin forum!
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
zabrakło jeszcze jednej rzeczy powinno być w temacie Promocje Xbox - luźne rozmowy żeby nie pisać o grach na PC
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
zabrakło jeszcze jednej rzeczy powinno być w temacie Promocje Xbox - luźne rozmowy żeby nie pisać o grach na PC
A z czym masz problem? Przeszkadza Ci to PC tak bardzo zatwardziały konsolowcu? Czasami i fajne promki trafią się na PC, nie każdy jest ograniczony do jednej platformy ;)
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Skoro forum o Xbox to raczej powinno być o tym. Bo niedługo będą podawać promocyjne ceny za półtusze wieprzowe :)

Wysłane z mojego LG-D320
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Skoro forum o Xbox to raczej powinno być o tym. Bo niedługo będą podawać promocyjne ceny za półtusze wieprzowe :)

Wysłane z mojego LG-D320
Nie zapominaj, że Windows 10 łączy obie platformy, a tak po za tym nie wiem czy zauważyliście, że od ofert na XO macie tamten temat, tu masz luźne gadki o różnych promocjach. Tam ofert z PC nie można wrzucać, więc śledź sobie spokojnie tamten temat skoro ten Ci przeszkadza ;) Ten temat bardziej był stworzony z tą myślą, że jeśli np. zadasz pytanie rano przed szkołą/pracą to jak wrócisz popołudniu to nawet jak ktoś Ci odpowiedział to tego nie przeczytasz, bo zostało z tamtego tematu usunięte przez offtop. Tutaj możesz na spokojnie odczytać i nie trzeba się 10x pytać o to samo.

A już czepiając się tego "skoro xbox forum" to jakoś masz na forum dział PC i Ci nie przeszkadza.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja się nie czepiam. To po prostu moje zdanie.

Wysłane z mojego LG-D320
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma już Xbox teraz jest Xbox + Windows 10
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
A z czym masz problem? Przeszkadza Ci to PC tak bardzo zatwardziały konsolowcu? Czasami i fajne promki trafią się na PC, nie każdy jest ograniczony do jednej platformy ;)
nie to nie ja tylko wyskoczyłem ze swoją propozycją ;)
 

amholen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kupowałem kilka razy - wszystko pewne - tyle, że:
- wysyłka najczęściej z Niemiec = 30-40zł (w przypadku tej aukcji jak widać ~30zł)
- czasem na przesyłkę trzeba poczekać - najczęściej jest to uwzględnione w opisie
- czasem - podobno, bo mnie to nie spotkało - potrafią się wycofać z transakcji - kasa oczywiście jest zwracana


miałem to wrzucić z samego rana, ale znalazłem to:
http://www.playergames.pl/xbox-one/doom-xbox-one-p-5446

Ciekawe czy tytuł będzie wyglądał : DÖÖM ;)
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ktoś się może orientuje czy gra https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/dont-starve-giant-edition-shipwrecked-expansion/bp3j6w71nhmp
była lub bywa czasem w promocjach cotygodniowych? Gra wygląda całkiem fajnie i w sumie nie jest droga ale czasem takie indyki można wyhaczyć za śmieszny pieniądz ;)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze nigdy nie była w promo. Możesz takie rzeczy sprawdzać na storeparser.com
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jak wygląda w przypadku forzy horizon pobieranie zawartości z przepustki sezonowej? Nie mam czasu teraz grać a widzę że jest inaczej niż w gearsach?
I jeszcze jedna sprawa pamięta ktoś jak to było kilka lat temu z tym dodatkiem rally którego nie kupuję się oddzielnie? Zawsze był w season passie?
Pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na to wychodzi bo ja go nie kupiłem a go mam.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ok. To jak te dlc się pobiera? Czy przypadkiem nie są zintegrowane w obrazie gry i jedynie sprawdza czy ma się ten 300kb plik w folderze z grą?
Reasumując z oddzielnych dlc do pobrania jest honda challenge i 1000club tak mi wychodzi bo pojedynczych samochodów z pakietów nie ma po co pobierać.
A czy ten prr order car pack był kiedyś w promocji?
Pozdrawiam

EDIT

U mnie jest tak że jak w menu głównym klikam na rally to mam error że zawartość nie dostępna hmmm...
 
Ostatnia edycja:

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok. To jak te dlc się pobiera? Czy przypadkiem nie są zintegrowane w obrazie gry i jedynie sprawdza czy ma się ten 300kb plik w folderze z grą?
Reasumując z oddzielnych dlc do pobrania jest honda challenge i 1000club tak mi wychodzi bo pojedynczych samochodów z pakietów nie ma po co pobierać.
A czy ten prr order car pack był kiedyś w promocji?
Pozdrawiam

EDIT

U mnie jest tak że jak w menu głównym klikam na rally to mam error że zawartość nie dostępna hmmm...
Próbowałeś kupować przez stronę xbox.com?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ok. To jak te dlc się pobiera? Czy przypadkiem nie są zintegrowane w obrazie gry i jedynie sprawdza czy ma się ten 300kb plik w folderze z grą?
Reasumując z oddzielnych dlc do pobrania jest honda challenge i 1000club tak mi wychodzi bo pojedynczych samochodów z pakietów nie ma po co pobierać.
A czy ten prr order car pack był kiedyś w promocji?
Pozdrawiam

EDIT

U mnie jest tak że jak w menu głównym klikam na rally to mam error że zawartość nie dostępna hmmm...
Dodatek Rally bedziesz mial jak kupisz SP, zeby go pobrac to robisz tak (moja instrukcja co pisalam znajomym na fb):
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nic z tego cały czas mam błąd rynku xbl
A w opcjach gdzie są auta do kupienia wszystkie dlc są jakby już zintegrowane z grą oprócz rally.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak kupisz dlc to dajesz na kafelek z grą i jej opcji a następnie do instalacji i zainstaluj wszystko.
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra, teraz to ja mam problem. Chciałem kupić SP do Forzy Horizon poprzez stronę. Płatność zeszła z karty ale na stronie pojawił się błąd, że transakcja nie może być zrealizowana. Co teraz :)?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuję wszystkim za pomoc. Coś było nie tak bo miałem cały czas błąd rynku.
Nawet w samej grze. Dopiero jak pobrałem rally dlc z opcji w grze na pauzie wrzuciło mnie do marketu. Po pobraniu tego dlc problem z wejściem do marketplace w singlu (x wejdź) działa. Nie mniej raz miałem problem bo system wyrzucił błąd pobierania danych karty.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Ps. Tak mi żyłka pękła (prawie) że miałem ochotę nawet zapłacić za to rally dlc hehe
 

Do góry Bottom