Promocje - luźne rozmowy

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki, poszło z dwoma zakupami. Pierwszy po niecałej minucie, drugi (z innego konta) natychmiast, po pierwszym kliknięciu Enter.
Z trzeciego zakupu zrezygnowałem po trzymani Enter przez ponad 5 min.

Gratulacje , ale ten sposób działa tak że po 48 h MS uwali płatność i zwrócą kasę
 

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gratulacje , ale ten sposób działa tak że po 48 h MS uwali płatność i zwrócą kasę
Jeśli jest tak jak piszesz to się o tym przekonam w ciągu najbliższych 30-40 godzin. Dam znać czy mi cofnęli moje zakupy czy też nie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli jest tak jak piszesz to się o tym przekonam w ciągu najbliższych 30-40 godzin. Dam znać czy mi cofnęli moje zakupy czy też nie.
To daj znać, bo sama jestem ciekawa :D Korci nowy TR... :)
 

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To daj znać, bo sama jestem ciekawa :D Korci nowy TR... :)
Napewno dam[emoji3]. Teraz tylko sobie czytam jakie panuje szalenstwo na zakupy na: https://www.hotukdeals.com/discussions/xbox-one-buying-from-other-regions-with-a-vpn-virtual-private-network-2609231?page=88#comment-35096281. Chciałbym porobić więcej preorderow ale niestety nie ma ich dostępnych np nowy Devil May Cry 5 czy innych zapowiedzianych tytułow.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Napewno dam[emoji3]. Teraz tylko sobie czytam jakie panuje szalenstwo na zakupy na: https://www.hotukdeals.com/discussions/xbox-one-buying-from-other-regions-with-a-vpn-virtual-private-network-2609231?page=88#comment-35096281. Chciałbym porobić więcej preorderow ale niestety nie ma ich dostępnych np nowy Devil May Cry 5 czy innych zapowiedzianych tytułow.
Spójrz sobie na cenę Metro Exodus: Gold Edition...70 zeta, no ale do lutego to kursy mogą skoczyć nieźle w górę :p
https://xbox-store-checker.com/pl/game/compare/Metro-Exodus-Gold-Edition/bqd7dt3gq02p
 

MonikaiMichal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@kuleczka91 co za problem kupić teraz Lire czy inną walutę i trzymać sobie na koncie do lutego :p
 

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spójrz sobie na cenę Metro Exodus: Gold Edition...70 zeta, no ale do lutego to kursy mogą skoczyć nieźle w górę [emoji14]
https://xbox-store-checker.com/pl/game/compare/Metro-Exodus-Gold-Edition/bqd7dt3gq02p
Powiem Ci ze tytuły które kupiłem w Turcji i jeśli mi ich nie cofną w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin to zabezpiecze sobie kurs waluty kupujac sobie liry na Revolucie żeby mieć je po np. obecnym kursie. Niestety nie mogę sobie wymienić na Argentyńska walutę na Revolucie(jeśli chodzi o RDR2), choć myślę że Argentyńska waluta jest w miarę stabilna. Metro Exodus sobie zaraz sprawdzę[emoji16]
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@kuleczka91 co za problem kupić teraz Lire czy inną walutę i trzymać sobie na koncie do lutego :p
ano taki, że na Revolucie nie idzie kupić peso z Argentyny. Inne waluty tak, ale tej akurat nie ma :meh:
 

MonikaiMichal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ale masz różne kantory online tam nie idzie tego kupić i sobie przelać na konto ?

PS. Jak się Erdogan zacznie godzić z Ameryką to chyba kupie zapas Liry na czarną godzinę :D

PS2. Kurs waluty argentyńskiej w ostatnich miesiącach poszybował w górę ostro także kto wie może do lutego się odwróci ;)
 

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ano taki, że na Revolucie nie idzie kupić peso z Argentyny. Inne waluty tak, ale tej akurat nie ma :meh:
kuleczka Mam pytanie Wiesz może W jaki sposób kupić Dolby Atmos na sklepie Microsoftu w forum pisali że zakupiono w Argentynie lub w Turcji za grosze ale ja mogę tylko zainstalować wersję bezpłatną w której dopiero jest opcja zakupu pełnej wersji nie mam możliwości kupna pełnej wersji z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze nie wiesz może w jaki sposób da się to obejść.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Normalnie zakup przez konsole przez vpn...
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ciekawa metoda. Zakup przeszedł w jakieś dwie minuty z niemieckiego IP. Zablokowałem enter spinaczem biurowym i czekałem na powiadomienie z revoulta :D
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to teraz cebula na całego! Kupujesz gre, przechodzisz w dwa dni i jeszcze ci kase zwrócą [emoji23]
Gratulacje , ale ten sposób działa tak że po 48 h MS uwali płatność i zwrócą kasę
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Przeszło za pierwszym razem myszką bez vpn. Instaluje się :D


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
  • Like
Reactions: bld

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to teraz cebula na całego! Kupujesz gre, przechodzisz w dwa dni i jeszcze ci kase zwrócą [emoji23]
Do prawdziwe cebuli to jeszcze brakuje dopisanie do konta domowego i przełączanie konsoli offline.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe kiedy zawieszą Wam konta za te zakupy na bogato? :)
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na jakiej podstawie? To błąd po ich stronie więc mogą najwyżej anulować zakup.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na jakiej podstawie? To błąd po ich stronie więc mogą najwyżej anulować zakup.
Jak nie zamkniesz drzwi do mieszkania to mogą cię okraść bez konsekwencji bo to błąd po twojej stronie ?
 

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak nie zamkniesz drzwi do mieszkania to mogą cię okraść bez konsekwencji bo to błąd po twojej stronie ?
Chyba złe porównanie. Płaciliśmy za te zamówienia. Porostu skorzystaliśmy ze sklepu tej samej firmy tyle że jej innej fili gdzie było taniej. Skoro zaakceptowali moja płatność i wystawili fakturę to znaczy że dobiliśmy targu. A to że na to pozwoliło no to mnie jako klienta tylko powinno cieszyć.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chyba złe porównanie. Płaciliśmy za te zamówienia. Porostu skorzystaliśmy ze sklepu tej samej firmy tyle że jej innej fili gdzie było taniej. Skoro zaakceptowali moja płatność i wystawili fakturę to znaczy że dobiliśmy targu. A to że na to pozwoliło no to mnie jako klienta tylko powinno cieszyć.
Owszem kupiłeś grę ale wykorzystałeś lukę w zabezpieczeniach, my możemy sobie dywagować a MS zrobi swoje i ne będzie gadki. Jak będziesz próbował dyskutować to ci rzucą hebla w pistacji nieopłaconego VATu.
 

Do góry Bottom