Promocje - luźne rozmowy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
w Unii Europejskiej
No właśnie w krajach UE a nie poza nią. To raz a dwa:

''Rozporządzenie - jak informują służby prasowe KE - nie obejmuje produktów i usług audiowizualnych świadczonych drogą elektroniczną, takich jak e-booki, muzyka, gry i oprogramowanie. ''
 

arzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie w krajach UE a nie poza nią. To raz a dwa:

''Rozporządzenie - jak informują służby prasowe KE - nie obejmuje produktów i usług audiowizualnych świadczonych drogą elektroniczną, takich jak e-booki, muzyka, gry i oprogramowanie. ''
Czyli bez zmian w temacie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
"W poniedziałek w Unii Europejskiej wchodzą w życie nowe regulacje dotyczące zakazu geoblokowania w handlu internetowym."
Orientujecie się, czy zmieni to coś w zakresie zakupów z obcych regionów MS Store?
Nie, zakupu cyfr to nie obejmuje.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
HITMAN - GOTY Legacy Pack

Wie ktoś może z jakiej okazji ten pakiet był za darmo? Sprawdzałem u siebie i cały czas jest jako zakupiony ale osobiście nie gram w to więc kto wie...

Tak z ciekawości był to błąd czy promocja za free na ograniczony czas? :)

EDIT:

https://www.kinguin.net/pl/product/1230043/minecraft-windows-10-edition-pc-cd-key/

Kupował ktoś może tam kod na minecraft 10 edition? Nie robiłem tam nigdy zakupów i zastanawiam się czy nie wtopie tych kilku plnów :)
 
Ostatnia edycja:

Amadixx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Siemka pytanie.
Mieszkam w Niemczech i kupiłem sobie Golda w promocji za pomocą polecenia zapłaty ( SEPA)
Ale jak w sklepie chcę kupić jakąś grę to ta opcja jest taka szara i nie mogę jej kliknąć.
Wie ktoś dlaczego?
Działa ale tylko na abonamenty a gry nie?
Help.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy dla wszystkich zamawiających w przedsprzedaży Battlefield V, ale otrzymałem taką wiadomość od xbox live.

Screenshot_20181207-143737.png
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy dla wszystkich zamawiających w przedsprzedaży Battlefield V, ale otrzymałem taką wiadomość od xbox live.

View attachment 3708
Pewno dla wszystkich bo też dostałem.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
No to kupiłem sobie minecrafta na win10 i dostałem zużyty kod hehe :)
Jestem ciekawy czy wyślę mi dobry kod z gamino.
 

wojtekkoniu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czesc wszystkim
szukam ( i znaleźć nie moge ) linka do strony w ktorej bedzie podane ilosc osób grajaca w BfV wiem ze do innych cz. Bfa takowe strony byly czy do BfV tez jest ? Czy ktos zna taka strone ? A jak nie to moze ktos kto gra napisal by ile mniej wiecej gra ludzi na xbox one
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewno dla wszystkich bo też dostałem.
Ja nie mam a kupiłem przedpremierowo X1X + BV w zestawie. Konsolę chwalę ale gra nie siadła mi.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podobno od dzisiaj w biedrze jest Monster Hunter World za 99zl a przed chwil wyczytalem ze do gry maja za free dorzucic Geralta z Rivi tak naszego Wiedźmin i to na poczatku roku i maja zrobic pod niego specjalnie questy
Jak dla mnie super info jest powód aby kupic gre ;)
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakaś promka na golda 12m?
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jakaś promka na golda 12m?
A nie chcesz kupić 4x3m plus 4x40pln gratis?
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie chcesz kupić 4x3m plus 4x40pln gratis?
To i tak wychodzi 160 i na co ja pozniej wykorzystam drugie 160zł w polskim store? Chyba taniej jak na g2a nie znajde póki co.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem na co wydasz a ta promocja jest też na innych regionach też np. uk zwracają 10 funtów :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To i tak wychodzi 160 i na co ja pozniej wykorzystam drugie 160zł w polskim store? Chyba taniej jak na g2a nie znajde póki co.
Wolałabym mieć pewnego golda niż kupować ze złodziejskiego g2a i się zastanawiać czy nie dostane bana na konto. A kasę zawsze na coś idzie wydać.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wolałabym mieć pewnego golda niż kupować ze złodziejskiego g2a i się zastanawiać czy nie dostane bana na konto. A kasę zawsze na coś idzie wydać.
Myślałem, że g2a to pewne źródło skoro jest promowane na forum. Na siłę nie chcę wydawać. Narazie się wstrzymam, póki co nie gram w nic online.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Myślałem, że g2a to pewne źródło skoro jest promowane na forum. Na siłę nie chcę wydawać. Narazie się wstrzymam, póki co nie gram w nic online.
G2A to portal pokroju allegro każdy może założyć konto i sprzedawać, nigdy nie wiesz skąd ktoś pozyskał klucze.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
G2A to portal pokroju allegro każdy może założyć konto i sprzedawać, nigdy nie wiesz skąd ktoś pozyskał klucze.
Wziąłem z cdkeys za 156,38zł
 

Do góry Bottom