Promocje - luźne rozmowy

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie tanie słuchawki polecacie?

Tak przeglądam sklepy i np trafiłem na:

Trust GXT 307 RAVU rozpiętość cen od 59 do 99pln. Skąd taka duża różnica?

EDIT:

Czy to coś będzie działać po podpięciu do pada?

https://www.alsen.pl/sprzet-komputerowy/glosniki-sluchawki-mikrofony/sluchawki-do-komputera/trust-gxt-307-ravu-gaming-headset

Czy może szukać czegoś innego...
Suki dołoż troche i zapoluj na steelseries x300.
Kupiłem 2 m-ce temu za 174zł na allegro, nowe z neonetu pochodzące ze zwrotu 14stodniowego.
Miałem wcześniej jakieś no name-y, nie ma w ogóle co porównywać.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakie tanie słuchawki polecacie?

Tak przeglądam sklepy i np trafiłem na:

Trust GXT 307 RAVU rozpiętość cen od 59 do 99pln. Skąd taka duża różnica?

EDIT:

Czy to coś będzie działać po podpięciu do pada?

https://www.alsen.pl/sprzet-komputerowy/glosniki-sluchawki-mikrofony/sluchawki-do-komputera/trust-gxt-307-ravu-gaming-headset

Czy może szukać czegoś innego...
Kup te i będziesz zadowolony. Super słuchawki za nieduże pieniądze.
Słuchawki Plantronics RIG 400HX Gaming Xbox One
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Kup te i będziesz zadowolony. Super słuchawki za nieduże pieniądze.
Słuchawki Plantronics RIG 400HX Gaming Xbox One
Ok. Kilka zeta mogę dołożyć do takich tylko osobiście wolałbym w jakimś sklepie je kupić niż na zlodziejskim aledrogo... :)

EDIT:

Aha... one normalnie kosztują około 200pln w sklepach nowe.

EDIT2:

https://dropmax.pl/pl/products/tv-audio-i-video/sluchawki/przewodowe/sluchawki-plantronics-rig-400hx-gaming-xbox-one-809.html

To chyba to samo co na aledrogo. Pytanie skąd taka różnica w cenie skoro sprzedaje nowy towar.
 
Ostatnia edycja:

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ok. Kilka zeta mogę dołożyć do takich tylko osobiście wolałbym w jakimś sklepie je kupić niż na zlodziejskim aledrogo... :)

EDIT:

Aha... one normalnie kosztują około 200pln w sklepach nowe.

EDIT2:

https://dropmax.pl/pl/products/tv-audio-i-video/sluchawki/przewodowe/sluchawki-plantronics-rig-400hx-gaming-xbox-one-809.html

To chyba to samo co na aledrogo. Pytanie skąd taka różnica w cenie skoro sprzedaje nowy towar.
Kupowałem od tego sprzedawcy te słuchawki dla syna. Mam także syberie300. Jak miałbym wybierać między RiG400 a Syberia300 to kupiłbym te plantroniks.

A cena czy to ważne, może ma jakiś układ z firmą.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Aha. Czyli sprawdzone że nie wysyła cegieł. Jutro zamówię tylko nie widzę w regulaminie opcji płatności kartą płatniczą. Jak płaciłeś?
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aha. Czyli sprawdzone że nie wysyła cegieł. Jutro zamówię tylko nie widzę w regulaminie opcji płatności kartą płatniczą. Jak płaciłeś?
Kupowałem przez allegro, bo tam miałem paczkomat za 9zł. Ale też wysyła za pobraniem, tylko że drożej będzie. Możesz do niego też zadzwonić jak chcesz, ale najtaniej będzie przez allegro i paczkomat. No i przez allegro masz jakby co ochronę jakby coś się stało. Ale jak mówię ja kupiłem i było wszystko ok.

Nawet na olx ma ogłoszenie ale już za 129zł. Więc allegro + paczkomat jak najbardziej.
Plantroniks RIG400 HX z OLX
 
Ostatnia edycja:

suki

Użytkownik
Użytkownik
Kupowałem przez allegro, bo tam miałem paczkomat za 9zł. Ale też wysyła za pobraniem, tylko że drożej będzie. Możesz do niego też zadzwonić jak chcesz, ale najtaniej będzie przez allegro i paczkomat.
Jak sprawdzony to nie musi być pobranie. Żeby nie podawać tony swoich danych to też zamówię jutro przez aledrogo bo dzisiaj nie mam kasy na koncie tyle a jeden dzień mnie nie zbawi. Po za tym pobranie nie chroni przed wałem chyba że bierze się wysyłkę pocztową ze sprawdzeniem zawartości przy odbiorze.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak sprawdzony to nie musi być pobranie. Żeby nie podawać tony swoich danych to też zamówię jutro przez aledrogo bo dzisiaj nie mam kasy na koncie tyle a jeden dzień mnie nie zbawi. Po za tym pobranie nie chroni przed wałem chyba że bierze się wysyłkę pocztową ze sprawdzeniem zawartości przy odbiorze.
Masz rację pobranie bez sprawdzenia zawartości nie chroni przed wałkiem. Z Allegro już masz ochronę. Ale jak mówię sprzedawca sprawdzony, a słuchawki fajne.
Pozdrawiam
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Z tą ochroną kupujących na alecud tak świetnie nie jest bo i tak trzeba sprawę na policję najpierw zgłosić. Także w razie czego robi się sporo problemów i latania. W sumie nie ma się co spieszyć skoro niby do 6.01 ma urlop.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czesc wszystkim
Jest sprawa kumpel ma problem z BF1
Kupil golda za zeta pobral BF1 zagral moze z 2 x gold sie skonczyl on odpalil gre i dostal info ze musi miec golda a byla promka switeczna wiec kupil i znowl odpalil gre a komunikat ten sam ze musi miec golda a golda ma na miesiac ( sprawdzal w ustawieniach) . Odinstalowal bf1 zrobil restart i zainstalowal ponownie i tak zrobil 2x bf1 jak nie chodzil tak nie chodzi
Czy ktos wie jak rozwiazac problem ?
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Masz rację pobranie bez sprawdzenia zawartości nie chroni przed wałkiem. Z Allegro już masz ochronę. Ale jak mówię sprzedawca sprawdzony, a słuchawki fajne.
Pozdrawiam
Zamówiłem dzisiaj. Niby od razu przyszło że już pakują :)
Czyli na piątek przed północą w paczkomacie powinno być...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zamówiłem dzisiaj. Niby od razu przyszło że już pakują :)
Czyli na piątek przed północą w paczkomacie powinno być...
Daj znać czy dobre. Bo miałem Sennheiser HD 201 tak do grania na konsolach - by nie budzić wszystkich . ale mi strasznie schodzi skóra z nauszników (tak, tak wiem słuchawki już mają trochę lat). I też włąsnie szukam jakiś w miarę dobrych słuchawek do grania (niekoniecznie tylko pod xo, bardziej pod konsole ogólnie - podłączenie do tv bądź głośników).
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czesc wszystkim
Jest sprawa kumpel ma problem z BF1
Kupil golda za zeta pobral BF1 zagral moze z 2 x gold sie skonczyl on odpalil gre i dostal info ze musi miec golda a byla promka switeczna wiec kupil i znowl odpalil gre a komunikat ten sam ze musi miec golda a golda ma na miesiac ( sprawdzal w ustawieniach) . Odinstalowal bf1 zrobil restart i zainstalowal ponownie i tak zrobil 2x bf1 jak nie chodzil tak nie chodzi
Czy ktos wie jak rozwiazac problem ?
Usuwa konto z konsoli w ustawieniach, po czym dodaje je ponownie i powinno zadziałać. MS czasem nie umie odczytać, że subskrypcja na nowo działa.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Daj znać czy dobre. Bo miałem Sennheiser HD 201 tak do grania na konsolach - by nie budzić wszystkich . ale mi strasznie schodzi skóra z nauszników (tak, tak wiem słuchawki już mają trochę lat). I też włąsnie szukam jakiś w miarę dobrych słuchawek do grania (niekoniecznie tylko pod xo, bardziej pod konsole ogólnie - podłączenie do tv bądź głośników).
Trochę przestrzeliłem bo to chyba tylko były autogenerujące się wiadomości czyli jednak urlop do niedzieli.
Żyć nie umierać... może na kanarach siedzi w święta? :)
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Daj znać czy dobre. Bo miałem Sennheiser HD 201 tak do grania na konsolach - by nie budzić wszystkich . ale mi strasznie schodzi skóra z nauszników (tak, tak wiem słuchawki już mają trochę lat). I też włąsnie szukam jakiś w miarę dobrych słuchawek do grania (niekoniecznie tylko pod xo, bardziej pod konsole ogólnie - podłączenie do tv bądź głośników).
Ja mam te słuchawki. Kupowałem dla syna i są super. Są lekkie i wygodne, mikrofon dobrze zbiera i jest odłączany. No i ma wtyczkę kątową , więc jak podłączysz do pada, to kabel idzie w dół, a nie prosto, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia przewodu zaraz przy wtyczce. Mam też słuchawki SteelSeries Siberia X300. . Siberie ja podłączyłem do PC to było słychać jakieś szumy. W Plantroniks RiG400 było cicho. Uważam, że te słuchawki w tej cenie to bardzo dobry wybór.
Pozdrawiam
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę przestrzeliłem bo to chyba tylko były autogenerujące się wiadomości czyli jednak urlop do niedzieli.
Żyć nie umierać... może na kanarach siedzi w święta? :)
Pewnie tak. A ze słuchawek będziesz zadowolony. Pozdrawiam
 

Poltek

Świeżak
Świeżak
Witam was mam pytanie jeszczee do godziny 11 w sklepie microsoft można było kupić gry w super cenach a już teraz nie np gta5 za 65 zł unravel 1i 2 za 35 zł a juz teraz nie czy takie promocje są często czy to wyjątek taki nie wiem to moja pierwsza konsola dlatego pytam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam was mam pytanie jeszczee do godziny 11 w sklepie microsoft można było kupić gry w super cenach a już teraz nie np gta5 za 65 zł unravel 1i 2 za 35 zł a juz teraz nie czy takie promocje są często czy to wyjątek taki nie wiem to moja pierwsza konsola dlatego pytam
Bo to była promocja noworoczna. Zawsze przy grach w sklepie jest podawany czas zakończenia promocji. Takie wyprzedaże są kilka razy w roku, a tak co wtorek są promocje na wybrane gry w ofercie deals with gold.
 

Poltek

Świeżak
Świeżak
Bo to była promocja noworoczna. Zawsze przy grach w sklepie jest podawany czas zakończenia promocji. Takie wyprzedaże są kilka razy w roku, a tak co wtorek są promocje na wybrane gry w ofercie deals with gold.
aha to teraz nie wiadomo kiedy bedzie taka promocja ??? i jeszcze jedno kupiłem 2 karty podarunkowe po 20zł w sklepie microsoft i jeszcze nie przyszły mi kody długo to trwa ??
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
aha to teraz nie wiadomo kiedy bedzie taka promocja ??? i jeszcze jedno kupiłem 2 karty podarunkowe po 20zł w sklepie microsoft i jeszcze nie przyszły mi kody długo to trwa ??
Pewnie dopiero na święta w kwietniu, później na lato, black Friday, jakieś targi, święta i koniec roku. Sprawdzaj sobie co wtorek promocje dwg. Co do waluty to nie wiem, albo na maila Ci to przyjdzie, albo sprawdź stan konta na xbox.com czy przypadkiem Ci tego już nie dodali do salda konta. Po co Ci zdrapki? Nie lepiej było od razu zapłacić kartą za coś? Przecież i tak kartą musiałeś płacić za kupno zdrapek z walutą.
 

Do góry Bottom