Promocje na Xbox Live

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla argentyńskich kont gra Ikaruga jest teraz za darmo, nie trzeba podawać nawet karty.
Ikaruga - Xbox.com

I pewnie jeszcze to się wam przyda Postal codes in Argentina - Wikipedia, the free encyclopedia
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
są może jeszcze jakieś darmowe gry tak jak ostatnio na indyjskim live ?
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
DLC do Dragon Age -> Choose Language | BioWare Social Network

Dla japońskich kont z Goldem -> Full House Poker - Xbox.com

I nawet jak ktoś nie gra na pececie, to warto za 1$ dodać te gry do biblioteki Steam, bo kasa idzie na cele charytatywne -> https://www.humblebundle.com/
Ci co kupią paczkę w tym tygodniu, w następnym otrzymają prawdopodobnie 3 gry: Sacred Citadel, Metro 2033 oraz Risen. Dla kupujących w następnym tygodniu te gry będą tylko dla płacących powyżej średniej
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ben 10 The Rise of Hex za darmo dla wszystkich, nie trzeba mieć Golda.

Ben 10 The Rise of Hex - Xbox.com
 

Zielonookii

Świeżak
Świeżak
I już chyba nie aktualne.
Szkoda, myślałem że brata uciesze tą grą ;)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wygląda, że gra całkiem znikła z marketplace, nawet w USA jej nie ma.

Ciekawe czy będę mógł ją pobrać, bo tylko dodałem ją do kolejki pobierania przez www.
 

bolekone

Użytkownik
Użytkownik

SEBA VENCEDOR

Użytkownik
Użytkownik
bolekone

Dla wszystkich Crimson Alliance
Jak piszesz,że gra jest darmo to sprecyzuj na czym to "darmo"polega. Takie darmo to niech sobie w buty wsadzą.Gra jak najbardziej jest za darmo ale jak nie masz pakietów wojowników to nie pograsz długo,a pakiety wszystkich wojowników to 54,99zł.Bez tych pakietów to w samą grę grasz krócej niż w wersje demo innych gier.Poza tym to ta gra "darmo" jest już ze dwa lata.Kolejny marketingowy trick M$. Naprawdę szkoda czasu to ściągać jeśli ktoś nie chce wydawać ponad 5 dyszek.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Angry Birds Trilogy dla wszystkich
Angry Birds Trilogy - Xbox.com
 

bolekone

Użytkownik
Użytkownik
Jak piszesz,że gra jest darmo to sprecyzuj na czym to "darmo"polega. Takie darmo to niech sobie w buty wsadzą.Gra jak najbardziej jest za darmo ale jak nie masz pakietów wojowników to nie pograsz długo,a pakiety wszystkich wojowników to 54,99zł.Bez tych pakietów to w samą grę grasz krócej niż w wersje demo innych gier.Poza tym to ta gra "darmo" jest już ze dwa lata.Kolejny marketingowy trick M$. Naprawdę szkoda czasu to ściągać jeśli ktoś nie chce wydawać ponad 5 dyszek.
Dobra nie spinaj się, a tu Angry Birds Trilogy z Rosyjskiego xbox marketplace.
Angry Birds Trilogy - Xbox.com
Miałem problem z pobraniem dopiero jak uzupełniłem dane rozliczeniowe to dodało do kolejki.
Jak coś kod pocztowy 101000
 

mustangx

Banned
jak pobrac to angry birds bo kazuje mi karte dodac jak przez xbox.com
 

bolekone

Użytkownik
Użytkownik
fałszywe dane rozliczeniowe?
bo nie wiem jak to zrobic
Tak.


WSOP: Full House Pro dla nas za darmo!
WSOP: Full House Pro - Xbox.com
 

mustangx

Banned
skąd wy wiecie o tych darmowych grach? :D

i zeby pobrac angry birds to zrobic profil na rosje? i pozniej moge przeniesc gre na polski profil?
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Żeby nie pytało o kartę trzeba grę pobrać przez Xboxa, a nie stronę.

Nie musisz konta migrować, na Angry Birds nie ma chyba blokady regionalnej, możesz zostawić konto na Rosji.
 

mustangx

Banned
jest coś jeszcze darmowego ? :D
i skąd o tym się dowiadujecie?
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Dobra nie spinaj się, a tu Angry Birds Trilogy z Rosyjskiego xbox marketplace.
Angry Birds Trilogy - Xbox.com
Miałem problem z pobraniem dopiero jak uzupełniłem dane rozliczeniowe to dodało do kolejki.
Jak coś kod pocztowy 101000
Jak to można pobrać? Wszystko jest w cyrylicy i nie ma pojęcia co klikać ;f
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Widać nowe pokolenie , które nie miało obowiązkowego rosyjskiego :friendly_wink: . W ustawieniach regionalnych region ustaw na Rosję , a język zostaw polski. Część napisów będzie po naszemu.

Edit: Patrz po obrazkach w kafelkach ewentualnie (jest to samo co u nas - lupka). Znajdź wyszukiwanie gier , wpisz AngryBT i pobierz. Wczoraj zasysałem i nie było problemu.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Robiłem tak, ale mogę tylko pobrać za kasę. Chodzi mi raczej o zassanie ze stronki www. A to, ze się miało kiedyś rosyjski, nie znaczy, że się go pamięta ;f
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne , że masz za kasę . Na stronie dalej jest promocja i pisze , że bezpłatne. Ja pobierałem przez konsolę , założyłem nowe konto na Rosję i pobrało bez problemu (przy grze była opcja "gratis") . Spróbuj może założyć nowe konto.
 

tomek23a

Użytkownik
Użytkownik
ja tak samo założyłem konto na rosję i poszło bez problemu..
 

Do góry Bottom