Promocyjne ceny w XGP

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Przeczytaj ograniczenia byś się nie zdziwił.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie umiem zrobić migracji na inny region, kupiłbym sobie na gift na argentynę i nie wiem jak to ugryźć, podpowie ktoś ?
Dokładnie tak samo jak na innych regionach płacąc zdrapkami :> Przecież jest cały poradnik na forum, sposób działa na wszystkie regiony tak samo :>

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Migracja jest niepotrzebna... przejdzie albo nie i tyle... jak nie to trzeba czekać po wbiciu zdrapki...

Rubikonn

Świeżak
Świeżak
Ok, po pierwsze dzięki za szybką odpowiedź :)
Czyli tak, w sumie nie ma tragedii, bo kasy nie powinienem stracić, kiedyś powinno przejść.
A co do tej migracji konta na Turcję, to sprawi, że będę mógł zrealizować zamówienie od razu po takiej migracji? Jak takie coś w ogóle działa? Pytam się, bo tak na prawdę mi to nie robi czy konto będzie na Polskę czy Turcję.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ok, po pierwsze dzięki za szybką odpowiedź :)
Czyli tak, w sumie nie ma tragedii, bo kasy nie powinienem stracić, kiedyś powinno przejść.
A co do tej migracji konta na Turcję, to sprawi, że będę mógł zrealizować zamówienie od razu po takiej migracji? Jak takie coś w ogóle działa? Pytam się, bo tak na prawdę mi to nie robi czy konto będzie na Polskę czy Turcję.
Nie, znajomy sobie migrował na Argentynę konto i też nie szło zdrapki użyć, a support rozłożył ręce. Nawet w zaleceniach na stronie gdzie są promocje na gry jest informacja, że polecają poczekać, nie klikać żadne kup i po czasie to przejdzie.

Rubikonn

Świeżak
Świeżak
Dobra, jeszcze raz dzięki za zainteresowanie się moim tematem i za pomoc. Zostaje mi spróbować ostatniego dnia promocji, może zdążę i się uda. Dam znać co z tej całej mojej oszczędności wyszło :)
Pozdrawiam :)

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kurde Ukraińcy mogą kupować na Argentynie jako gifty a my u nas musimy bulić. Szkoda, że karty prepaid płatniczej z Argentyny albo Ukrainy nie ma jak skombinować

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To nie jest tak że każda karta z obojętnie jakiego banku z Ukrainy działa... to są specyficzne BINy danego banku.

Do góry Bottom