Prośba o doradzenie w sprawie przeróbki konsoli

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bereda

Świeżak
Świeżak
Witam kolegów,

Od zeszłego roku jestem posiadaczem x360 premium. Data z tyłu na konsoli to 09-09-2006 r, zasilacz 203 W na pudełku od x'a też 203 W - czyli X w starej technologii i ze starym chłodzeniem. Na konsoli przez ten rok grałem może maksymalnie kilkanaście godzin, także nigdy do żadnego przegrzania nie doszło i konsolka przez ten okres spisywała się nieźle. Kusi mnie fakt przerobienia konsoli lecz boje się, że jak zacznę ją mocniej katować to po pewnym czasie wywali 3ROD i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy po pojawieniu się 3ROD jest możliwość wgrania oryginalnego firmware do konsoli (chodzi mi o podpięcie uwalonego X'a do PC'ta i wgranie flasha) ?

2. Czytałem, że czasami w serwisie sprawdzają datę wgrania flasha i na podstawie daty produkcji konsoli są w stanie odrzucić gwarancję. Czy zmiana daty systemowej w PC (przed flashowaniem) i wgranie oryginalnego flasha rozwiązało by ten problem ?

sory za przy długi post, ale starałem się w miarę dobrze wszystko opisać. Konsole planuję przerobić sam stąd te pytania.

Pozdrawiam

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Prośba o doradzenie w sprawie przeróbki konsoli

Zmiana daty w pc nic nie da. Przerabiaj skoro tyle wytrzymała, raczej wątpię że się zepsuje bo trafiłeś na dobry egzemplarz. Ale jeśli nawet coś by się zepsuło to nie wysyłaj na gwarę bo różnie to bywa... Lepiej oddać konsole do serwisu(150-200zł naprawa).

adik229

Świeżak
Świeżak

a czy niewarto sprubować odesłac? coś zrobiom poza uniewaznieniem gwarancji??

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik

Nom zmienią Ci napęd na LITEona i w ogóle nie pograsz :p

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom