Prosba o pomoc

spajker

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich mam problem z najnowszymi grami mam konsole slim z napedem liteon przerobiona na lt2 i wszystkie gry dzialaja forza 4 tylko takie jak Tom Clancy's Ghost Recon Max.Payne.3 nie dzialaja pojawia sie komunikat ze trzeba zaktualizowac ja nigdy nie podlaczalem do netu.Co zrobic nie chce zeby mi usunelo przerobke i nie zamierzam grac w internecie jest jakas rada na to?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Patrz "Aktualizacja tematu" z sygnatury (sam koniec pierwszego posta).
 

spajker

Świeżak
Świeżak
Przepraszam ale nie wiem jak to znalesc prosze ni podac link bede wdzieczny
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aktualizacja tematu (19 maja 2012r.):

Zamieszczone przez adam34689
Może uda mi się zaoszczędzić tych samych pytań, związanych z aktualizacją Dash'a.

Zasady są takie same, jak przy Maxie Payne'ie 3 i innych grach, które wymagają Dash'a 14719 (najnowszego). Jeśli obecnie masz Dash'a niższego niż 13599, to aktualizacja usunie Ci przeróbkę.

LT 2.0:
Jeśli chcesz zaryzykować i zaktualizować Dash'a, to zrób to z pendrive'a. Nie podłączać konsoli do sieci. Jeśli gry XGD3 i XGD2_AP2.5 (listy/sposób sprawdzenia, jakie to gry są w poradniku) przestaną działać, to wystarczy wyczyścić cache (pamięć podręczną konsoli) - najeżdżasz na dysk twardy --> wybierasz "Y" --> wyczyść pamięć podręczną. Jeśli to nie pomoże, to dogrywaj TU.

Jeśli masz napęd Samsunga lub starego Hitachi, to mając LT 2.0, aktualizację możesz przeprowadzić bez żadnych konsekwencji (oczywiście, jeżeli obecny Dash jest równy/wyższy 13599).

[Tutorial] Nagrywanie gier pod LT 2.0

LT 3.0:
Zaktualizować Dash'a (jeśli masz obecnie równego/wyższego 13599). Nagrać zgodnie z poradnikiem.

Mając LT 3.0 i Dash'a wyższego/równego 13599, aktualizację można przeprowadzić bez jakichkolwiek nieprzyjemnych konsekwencji (na każdym napędzię).

Sposób na grę z dysku:
Trick z muzyką - włączasz muzykę z pendrive'a lub twardego dysku (jeśli skopiowałeś ją z płyty, nagranej jako "Audio CD") --> instalujesz grę na dysku --> włączasz grę --> po autoryzacji (ok. 5 pierwszych minut, kiedy napęd głośniej pracuje) możesz wyłączyć muzykę.

Wyjaśniłem chyba wszystko w tej sprawie. Jeśli zadasz jeszcze jakieś pytanie, na które odpowiedź znajdziesz w temacie o Max'ie Payne'ie 3 albo w moim poradniku, to bardzo źle o Tobie świadczy.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Link masz w obrazku Battlefield'a 3 --> kliknij w niego.
 

spajker

Świeżak
Świeżak
ok dzieki wielkie a powiedz czy usunie mi przerubke? jak zaktualizuje do najnowszego dasha z pendraiwa?beda chodzic mi gry te co teraz mi chodza ? forza itp.? Gdzie sprawdzic w konsoli jaki dash mam?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
ok dzieki wielkie a powiedz czy usunie mi przerubke? jak zaktualizuje do najnowszego dasha z pendraiwa?beda chodzic mi gry te co teraz mi chodza ? forza itp.? Gdzie sprawdzic w konsoli jaki dash mam?
Wszystko masz wytłumaczone w "Aktualizacji tematu". To jest obszerna kwestia. Musisz ja dogłębnie przeanalizować.
 

spajker

Świeżak
Świeżak
A powiedzcie jaka przerobka jest najlepsza i ile kosztuje tak okolo jestem ze slaska pozdrawiam
 

spajker

Świeżak
Świeżak
Ok ale lt 3.0 jest lepsze od rgh?ja osobiscie nie gram online bo do gry w internecie mam kompa a xbox360 mam do gry w domu.Czy na rgh dostane bana jakbym przypadkiem weszedl na internet?
 

Kakira

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej możliwości, nie dostaniesz bana, rgh nie działa w xbl.

( Wysłane z Tablet PMP7074B3G GSM Prestigio za pomocą Tapatalk. )
 

spajker

Świeżak
Świeżak
co to znaczy ze nie dziala w xbl?mozna grac w online na rgh?czy tylko lt 3.0
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Tylko LT
 

spajker

Świeżak
Świeżak
Czyli najlepsza przerobka to jest rgh ale wada jest ze nie mozna grac online tak?Zaleta ze wszystkie gry chodza.Lt 3.0 czy gry ktore chodza mi na lt 2.0 beda chodzic dalej czy trzeba przegrywac na nowo lub jakies triki uzywac?Jezeli trzeba przegrywac na nowo to koszta sa duze i chyba lepiej zainwestowac w rgh.A jaki najlepszy chip jest teraz prosze podac nazwe to poczytam sobie lub jakis artykol
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli przerobisz konsolę na LT 3.0, to od nowa będziesz musiał nagrać gry XGD3 i XGD2_AP2.5. Po podłączeniu konsoli z RGH do sieci, praktycznie natychmiastowo dostaniesz bana. Nie grasz online - oddaj konsolę do modyfikacji RGH.

Wystarczy zajrzeć do "Giełdy", np. Matrix Glitcher.
 

spajker

Świeżak
Świeżak
Dzieki koledzy za info jestem chyba wiecej za rgh niz lt3.0.Gra online to bede grac ale na pc na orginalach bo sa duzo tansze praktycznie mam 2 orginaly za 1 na xobox360

EDIT:
i juz mam przerobiona na rgh przerabial mi KOSHIN z pszczyny spoko gosc zawiozlem popoludniu i tego samego dnia byla do odbioru.Prosilbym abyscie mi powiedzieli jakie kombinacje klawiszy na padzie mozna zastosowac aby np.przelaczyc dasha


-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.
 

Do góry Bottom