Prośba

ogonek97

Banned
Użytkownik
Witam,
czy jest jakieś spolszczenie do sims 3 na Xbox 360??
Jeżeli tak to prosił bym o wstawienie i instrukcje jak spolszczyć
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się takiego czegoś zrobić. To nie jest jak w PC że podmienisz kilka plików i działa. Musisz mieć nadzieję że EA wstawi taki path do ściągnięcia z Xbox Live.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie ma spolszczenia.
A ty bartolinos15 nie gadaj bzdur ze sie nie da, bo od reki moge Ci podac przyklady spolszczonych gier przez graczy.
patcha polonizujacego nie bedzie.
 

ogonek97

Banned
Użytkownik
wiem że to nie jest pc ale np do sillent hill homecoming jest spolszczenie...
trudno poczekam
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie do wgrania z jtag tak? Czy jak GTA 4 do ściągnięcia spolszczoną piracką wersje?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Tak już bywa niestety częściej piraty są spolszczane niż oryginały a wątpię że wyjdzie coś takiego jak pacz polonizujący do Sims3 raczej nie po prostu EA ma nas gdzieś no ale bywa
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie, nie jtag.
Poczytaj o Call Of Juarez na przyklad.
 

Croxite

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne wersje ps3 spolszczyli oO
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@touch
Jedna, dwie gry wiosny nie czynią
@topic
Nie, nie ma takiej możliwości, spamuj EA.
 

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
O ile sie nie myle to Call of Juarez to polska gra wiec nie widzi mi sie zeby nie byla po polsku.
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
O ile sie nie myle to Call of Juarez to polska gra wiec nie widzi mi sie zeby nie byla po polsku.
Tylko napisy(przynajmniej ja nie mam glosow itd.)
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne wersje ps3 spolszczyli oO
Oni bardziej dbaja o takie rzeczy,pare gierek naprawde swietnie prrzetlumaczylu,np. GoW3 -takich spolszczen im zazdroszcze!

Edit: kurde,sory te dwa posty mialy byc w jednym,teraz nie potrafie tego zlaczyc ;/
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Tak, ale jak ktoś ściągnął angielską wersję to mógł potem w takim specjalnym programie spolszczyć ją sobie dzięki odpowiadającym plikom z wersji PL, czy coś w tym stylu. Ja w swojej wypowiedzi sprecyzowałem się tylko do oryginalnej wersji gry i co EA mogłoby dla niej zrobić, a do takiego spolszczenie potrzebna jest kopia, stąd to zdenerwowanie u użytkownika Touch!
 

Do góry Bottom