Xbox One Proste pytanie o konsolę przed zakupem

Renver

Świeżak
Świeżak
Hej, witam,

kupiłem właśnie xboxa 360, ale pomyślałem że w sumie warto byłoby kupić Xbox One, w końcu z 360 prawie wszystkie gry ogram, a nie będę ograniczony np. sklepem czy grami sieciowymi. Tak więc znalazłem ofertę na rzeczową konsolę i mam pytanko do specjalistów przed zakupem.

Co to znaczy że jest to wersja angielska? Czy to zmienia tylko wtyczkę do prądu? Czy z taką konsolą podłączoną do "polskiego" internetu wszystko będzie działać w naszym regionie jak powinno? I czy wystarczy tutaj zwykła przejściówka z angielskiej wtyczki do europejskiej? Czy też wersja angielska konsoli wiążę się z jakimiś innymi problemami których nie jestem świadomy?

Mam informację o wersji konsoli : Wersja 1681 - co to znaczy? Czy ta wersja ma jakieś wady?

Dzięki za pomoc!
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Normalnie będzie działać z UK tylko sobie przejściówkę załatw na tą wtyczkę... Gorzej jakby była z USA wtedy tylko gry NTSC...
Region się ustawia w konsoli na PL i tyle!
Wersja 1681 - co to znaczy? Czy ta wersja ma jakieś wady?
Nikt Ci tego nie powie czy się nie rozsypie np. po roku użytkowania.
 

Renver

Świeżak
Świeżak
Boje sie ze ktos moze nie do konca rozumiec roznice miedzy Ameryka a Anglia, bo i tu English i tu English.
Wiec co jesli okaze sie ze to wersja nie angielska a amerykanska? Czy jest mozliwosc w domowych warunkach przerobic ta konsole, czy przerabia sie gry, czy tez w takiej sytuacji tylko zostana mi gry kupowane z ameryki i nagrywane w innym systemie?
Ale rozumiem ze nawet jesli, to gdy ze sklepu beda dzialac normalnie, wersje cyfrowe, tak?
 

Do góry Bottom