prosze o mała podpowiedz odnosnie nowych gier na rapidzie

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Witam..po dlugiej nieobecnosci wrocilem do domu i doznalem szoku widzac tyle nowych gierek w dziale download..narazie pobralem colina 2 i halo 3..ale jest masa gier nowcyh ale nie wiem co jest warte zasysania ....prosze o mala podpowiedz ..krotko zwiezle i na temat co warto z tej listy miec i pobrac...
1.KANE LYNCH-dead men
2.SECTION8
3.KINGDOM UNDER FIRE
4.PROTOTYPE
5.WET
6.MARVEL ULTIMATE ALLIANCE
7.BULLET WITCH
8.INFINITE UNDISCOVERY
9.RAVEN SQAD
10.DARK SECTOR
11. CLIVE BARKERS JERICHO

dzieki bardzo za podpowiedzi .... interesejuja mnie gierki tak ze srednia ocena 6+ i wiecej....................
 

Mizuro

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem warte pobrania są tylko 4,5,6,9.
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
1,4,5,6,9 - choc 1 jest stara :) a w Wet i marvel nie gralem. Reszte widzialem tylko gameplaye, tobie tez to polecam ;)
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem:
4- prototype bo to zarąbisty odmużdżacz, po ciężkim dniu na uniwerku, szkole czy pracy :D
5- wet bo to nowa fajnie się zapowiadająca gra, ale nie grałem więc się nie wypowiadam, natomiast sam ściągam.
6- marvel bo nie ma według mnie lepszej gry na cztery osoby na konsole, no może prócz fify :D samemu też w tą grę można pograć i się nie nudzi :)
8- infinite jeżeli lubisz jrpg gra jest bardzo fajna i ma wciągającą fabułę :)
reszta z tej listy mi się nie podoba ale każdy ma inny gust ;)
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
1. Kane and Lynch - standardowa strzelanina z widokiem trzeciej osoby, nie wyróżnia się za bardzo, ale złą grą zdecydowanie nie jest. Ciekawe główne postacie i odrobina czarnego humoru ;)
2. -
3. -
4. Prototype - według mnie gra jest warta ściągnięcia - co prawda grafika nie stoi na najwyższym poziome (na co narzeka dużo graczy), ale gameplay i klimat nadrabiają to z nadwiązką :) Opinie na temat tej produkcji są dość podzielone, więc polecam obejrzenie kilku recenzji i zdecydowanie ;)
5. Wet - gram obecnie, świetny klimat, bohaterowie, dialogi i gameplay. Trzeba jednak przyznać, że jest dość powtarzalna - ściągnij demo, grę pokochasz albo znienawidzisz :p
6. -
7. -
8. -
9. -
10. Naprawdę fajna gra, jeśli jesteś fanem TPS'ów - jeśli nie, to pozycja nieobowiązkowa ;) Podobnie jak z Wet i Kane & Lynch
11. Grałem dawno na PC, ciekawy miała klimat, ale nie zdołała mnie do siebie przekonać na tyle, żebym ją ukończył.

Puste pozycje oznaczają gry, w które nie grałem, a w takim wypadku oczywistym jest, że nie będę się na ich temat wypowiadać ;)
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
a ja powiem zebys nie pobieral 3 bo to syf moim zdaniem i napewno nie tylko moim zdanie,;) 7 tez wyglada na jakis syf
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
a skad my mamy wiedziec co tobie sie spodoba?sciagaj po kolei zaczynajac od nowosci,ewentualnie popatrz na necie na screny/gameplaye-.-


BTW jaka jest roznica miedzy ocena 6 a 7?skad mam wiedziec ze jednak nalezy sie 6 a nie 7?lub tez 7 a nie 6?
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
polecam Prototype oraz Dark Sector : )
 

Do góry Bottom