Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
http://allegro.pl/item337599559_xbox_360_premium_hdmi_65nm_ixtreme_i_kurier_gratis.html
kupilem z tej aukcji xbox 360 premium. (sa tam foty srodka prosze wejsc w link) konsolke mam od poniedzialku i jedynie spojrzalem na zalilacz zadowolony bo bylo 175W. Ale teraz po paru dniach jak juz emocje opadly postanowilem sporzec na pudelko... a tam jest dziwna rzecz... jest naklejka 175W , ktora jest zaklejona naklejka z 203W!!! a samo pudelko nie posiada napisu GO PRO. DATA produkcji to 17-11-2007. Czy to FALCON ??
to co mnie przekonuje za:
-zasilacz 175W
-posiada HDMI
-data produkcji 17-11-2007
przeciw:
-pudelko bez GO PRO
-nalepka na pudelku jest 175W ale na niej jest naklejona nalepka z 203W(ledwo widac ta nalepke z 175W bo jest pod nalepka z 203W)

prosze o odpowiedz co mam o tym myslec.. bo jezeli to nie 65nm to poprostu powinienem go zwrocic.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Tak masz falcona, pudełko pewnie po starej konsoli, kolejna oszczędność M$ :p
 
P

Piri001

Guest
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Tak jak juz kiedys pisalem m$ mial troche wiecej wyprodukowanych zasilaczy 203 i dawal je do falconow . A drugi argument to to ze wszystkie konsole z HDMI maja nowe chlodzenie
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

piri nie doczytales.. zasilacz mam 175W.. na pudelku mam 175W zaklejone nalepka z 203W i bez napisu go pro.. mam nadzieje ze to FALCON :(

no ale jak to FALCON to po co naklejali na nalepke 175W naklejke z 203W :eek: troche mnie to zszkokowalo.. aha i napisane tam jescze na niej jest VALUE BUDGE wiec ten premium z tymi 2 grami. (ja dostalem bez tych gier)
 

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

a ja kupilem dzisiaj Xa z hdmi i mam zasilacz 203 :/ i flashowalem i gosciu mi mowi ze nie mam falcona : /
 

ap0f1s

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

http://x360iso.org/index.php?topic=2037.0

Z tego winika ze nie masz sie czym przejmowac
A tu kilka warnokow:
- data produkcji powinna byc po ~27 sierpnia 2007
-posiadac port HDMI
-zasilacz 175W (ewentualnie 203W ale wtedt trzeba sie odwolac do innych sposobow)
-na pudelku na nalepce 175W
-napis na pudelku GO PRO
-plyte bez miedzianej rurki w radiatorze(tzn w falconie jest tylko taki duzy radiator)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Zajrzyj od dołu przez tą krate z latareczką albo pod światło. Jak ujrzysz kawałek miedzianej rurki = falcon
 
B

basa

Guest
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Majcher_NR nie wprowadzaj ludzi w blad.
Jezezli zobaczysz tam miedziana rurke to na 100% nie jest to falcon. Falcony nie maja miedzianych rurek !!

Do zaku666:
Gier nie dostales bo nie bylo o nich mowy na aukcji , koles pewnie sprzeda je gdzies osobno , tez jak kupowalem swoja konsole nie bylo gierek mimo ze mialem naklejke i nie narzekam :) Co do Falcona sprawdz napewno dostales klocka z napedem Benq sprawdz sobie po klapce


Jak masz taki ksztalt napedu po wysunietej klapce to masz napewno Benq a co za tym idzie Falcona , nie przypominam sobie by Benq napedy byly w starszych xboxach ... ale oczywiscie najlepsza metoda to latareczka :)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Jak nie ma jak ma! :)
Tak wygląda Falcon

A tak staruszek
 
P

Piri001

Guest
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Zdjecie staruszka zrob od dolu - wtedy zobaczysz miedziana rurke i co za tym idzie dowiesz sie ze masz stare chlodzenie .
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

No dobra ja też mam wątpliwości mam Arcade z HDMI (myślałeś że bez ?) ale zasilacz 220 więc o co chodzi ? Nie mam możliwości rozkręcenia konsoli więc jest jeszcze jakiś sposób ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

1.Arcade zawsze są z falconami
2.Nie 220 tylko 175W lub 203W...
3.Jedyny i sprawdzony sposób to zobaczyć latarką czy masz między dużym radiatorem miedzianą rurkę czy nie...

Spójrz na zdjęcia podane przez moniasa
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Patrzyłem i przez tą latarkę do nic nie widać ale skoro piszą w internecie, że każdy arcade to falcon to to prawda jest czy nie ?? Muszę to wiedzieć na 100 % bo inaczej reklamuję konsolę w sklepie w którym mi powiedziano, że to falcon
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Połóż xbox'a napisem "Xbox 360" do góry, Spójrz od dołu przez tę szarą kratkę (ew. możesz ją ściągnąć) przyświeć latarką i gdy zobaczysz:


To nie masz falcona a jeśli zamiast takiego czegoś zobaczysz duży aluminiowy radiator i miedziany z lewej ułożony poziomo jest to falcon

Ale zapewniam że arcade mają falcony.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Ok dzięki za informacje Spike kolejny raz mi pomogłeś i to bezinteresownie chwała Ci za to
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

ja premium z hdmi z datą produkcji: 2007-07-09
czy to tez mam falcona? sadzac po zdjeciu wychodzi na to,ze mam falcona,ale juz sam nie wiem...
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

masz falcona
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

falcona? przeciez falcony byly robione od listopada w wzwyż.
Po za tym zasilacz mam nie 175w tylko 203w.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Prosze o pomoc! aukcja-watpliwosci

Zobacz na zdjęcie co wysłałem, jeśli to samo = stara konsola jeśli coś zupełnie innego = falcon.
 

Do góry Bottom