Proszę o pomoc - błąd płyta nieobsługiwana

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Nagrałem dziś Sleeping dogs na płytę verbatim DVD+R DL RW 8.5GB przez program ImgBurn. Nagrywanie powiodło się sukcesem, lecz gdy chcę włączyć ją na xboxie wyskakuje mi "błąd płyta nieobsługiwana ". Wcześniej nagrywałem UFC 3 i wszystko śmiga. Proszę o pomoc!
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Jaką nagrywarką nagrywasz? Oraz z jaką prędkością?
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
2,4 prędkość
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
A nagrywarka? Większośc z nowych gier wymaga nagrywanie IHASem
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
Hl-dt-st dvdram gsa-h42l

Nagrywałem tak


bo gdy dodaje na to co trzeba to jakiś błąd jest


nie znam się na tym dobrze, dało by się z tej płytki jeszcze jakoś to naprawić? To jest płyta RW, można skasować to z niej i zainstalować od nowa, albo jakoś naprawić bezpośrednio />? proszę o pomoc!

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Nie spotkałem się jeszcze z płytką verbatim DL RW oO, ale skoro to RW, to pewnie da się nagrać jeszcze raz. Ta twoja nagrywarka to lite-on ? Przepuściłeś obraz przez abgx? Pokaż jakieś log. Masz lt 2.0 czy 3.0 ?
 

Teh_DoDi

Użytkownik
Użytkownik
Nawet jak jest to RW to poleciłbym ci zakupić zwykłe DL Verbatimy najlepiej. I podążaj zgodnie z poradnikiem na forum w zależności od wersji LT którą masz i wszystko powinno działać. Jeżeli płyta nie obsługiwana pisze,to zainstaluj na dysk(o ile się da) i odpal ją z dysku + ten trick z MP3.
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Proszę o pomoc - błąd płyta nieobsługiwana

Po co ustawiasz book type jak masz nagrywarkę innej firmy?

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
nie mam pojęcia, jak to sprawdzić?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
dla zwyklej nagrywarki z tego co ja pamietam nic nie ustawiam jedynie jak masz ihas a ty nie masz wiec nie zmieniaj nic
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
sory jestem ciemny w te klocki. Możesz powiedzieć mi co mam nie ustawiać? a co do plyty RW to nagrywałem już na nią UFC 3 i śmiga do dzis :)
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
w drugim poście dostałeś odpowiedź, wysil się trochę i poczytaj co Ci kolega przesłał
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
wytłumacz bo nic nie rozumiem...
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
W zależności od tego jaką masz przeróbkę
http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
Postępuj krok po kroku, uważnie czytając.
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
To jak mam cd-rom'a HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L to w LITE-ON mam wybrać "Drive (For DVD+R DL Media - EEPROM!)" ??
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
BookType ustawiasz zawsze, jeśli jest tam nazwa twojej nagrywarki

czytaj to zdanie aż zrozumiesz
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
Twoja nagrywarka to LG, tak trudno wygooglowac?? Nic nie zrobisz, zmien na ihasa.
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To jak mam cd-rom'a HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L to w LITE-ON mam wybrać "Drive (For DVD+R DL Media - EEPROM!)" ??
Nie ty masz LG nagrywarke i musisz ustawić booktype w zakaładce LG.UFC 3 nagrałeś bez problemu bo gra jest w formacie xdg2 a Sleeping dogs jest w xdg3 i temu masz błąd że płyta jest nieobsługiwana.
 

malin thc

Użytkownik
Użytkownik
czego ja jestem taki ślepy:D dzięki panowie już wszystko rozumiem.
 

Do góry Bottom