Proszę pomóżcie bład w nagrania

haipehaope

Banned
Użytkownik
Witam. jednak musze założyć ten post ponieważ nie wiem co dalej z tym robic a nikt mi nie potrafi odp na ten temat..

Pare miesięcy temu pobrałem sobie z torrentó grę Driver San Francisco i chciałem sobię ją nagrać na nową płytkę. Gdy włożyłem płyte do napędu w pc wyskoczyły 3 foldery video audio i system update oraz jeden plik default.xex. Czytałem na forum ze przez imgburn mogę nagrać obraz i potem za pomoca tego obrazu nagrac na nową płytę i tak własnie zrobiłęm

Odpaliłem IMGBurn
2.Kliknąłem w folder Utwórz obraz z plików/folderów
3.Wybrałem jakie pliki i nagrałem obraz
4.Wyskoczył Komunikat Succes czy jakoś tam było w każdym bądź razie ze wszystko poszło pomyślnie
I nie wiem właśnie jak zrobić ten plik dvd pisali mi żebym utworzył w notatniku plik i wpisał tam
LayerBreak=1913760
nazwa_naszego_obrazu.iso

Tak zrobiłem i dodałem końcówke zapisu .dvd
Włączyłem ABGX bo chciałem przepuścić to przez niego i wyskoczył mi komunikat
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Wyłączyłem abgx i chciałem normalnie nagrac w imgburn ten obraz i właśnie przed wypalaniu płyty wyskoczył taki oto komunikat
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Co mam z tym zrobic??
Jak właśnie prawidłowo utworzyc plik dvd taki zeby pomyslnie nagrał gre i taki jak zawsze pobiore z internetu gre zeby tylko wystarczyło nagrac na płyte i chodziło na konsoli
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zgraj przez create image file from disc potem nagraj
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Co to tworzenia pliku *dvd to mam tutaj mały poradnik:

Aby poprawnie go nagrać na płytę, tworzymy w folderze z obrazem nowy dokument tekstowy i wpisujemy w nim:

LayerBreak=2133520
nazwa_naszego_obrazu.iso

Po zapisaniu zmian, zmieniamy rozszerzenie tego dokumentu z *.txt na *.dvd .
W niektórych przypadkach dopisanie nic nie da i nadal będzie to dokument tekstowy. Należy wtedy wejść w OPCJE FOLDERÓW->Widok i odhaczyć pozycję: "ukryj rozszerzenia znanych plików".
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Nie mozesz przerzucić plikow na plyte ty musisz wypalic obraz plyty .iso. W IMG Burn musiasz wybrać opcje Write Image file to disc - to jest pierwsza opcja w programie, a co do .dvd to poustawiaj ABGX'a tak aby sam robił ci ten pliczek.

Zajrzyj tu http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ lub tu http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ bo niewiem jakie posiadasz LT w konsoli
 

Do góry Bottom