Prototype - opinie

Szark

Użytkownik
Użytkownik
Przeo0709 zawsze sobie mogłeś zamówić grę ze stanów, ale jak zinterpretują to panowie z microshitu tego nikt nie wie.
 

baxito

Użytkownik
Użytkownik
Przeo0709 zawsze sobie mogłeś zamówić grę ze stanów, ale jak zinterpretują to panowie z microshitu tego nikt nie wie.
No mógłby zamówić, ale gra by nie poszła, bo to NTSC a my mamy konsole PAL.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Tyle, że ta gra to region free i taka była w oryginale. Na xboksie 360 nie da się zmienić regionu płyty (było to możliwe na xbox 1). Poza tym gadacie od rzeczy - co z tego, że niby sprowadzone z USA, jak w USA premiera dopiero 9 czerwca?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
moze koniec tego offtopu mamy pisac o wrazeniach z gry :)
 

przeeemo83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
po 20 minutach grania gra mnie znudzila ciekawy pomysl grafika srednia, nie ma klimatu, cutscenki bardziej wciagaja niz sama gra...
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
świetna giera na początku zbierałem szcznene z podłogi;p Dopiero zaczynam wiec moze mi ktos powiedziec jak są zaznaczone głowne misje na mapie( co tą są te zielone stopy)??
 

zajaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
noooo. ciagnie mi i ciagnie. nie moge sie doczekac, tym bardziej po waszych komentach!!!!
 

canarinioss

Użytkownik
Użytkownik
Taka jakaś nijaka ;P Na pewno spodziewałem się więcej po tej grze. Zwykła sieczka, skaczesz po budynkach i zabijasz. Zagrać można ale nie spodziewajcie sie cudów ;)
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
W sumie :) zachwycać czasem potrafi ale trochę mi się nudzi :p
 

dawidggg

Użytkownik
Użytkownik
Po residencie druga gra godna uwagi w tym roku dla mnie mocna ocena 9 i małe pytanie w opcjach jest jest coś takiego jak DTS włanczam i wciąż jest dolby digital
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Trochę moim zdaniem przesadzacie z ocenami. Ta gra to nie jest żadna rewelacja: grafika dość przeciętna, a sama grywalność wcale nie taka dobra. Taka typowa nawalanka + dodane ciekawe ruchy typu skakanie, chodzenie po ścianach, latanie. Dla mnie nic nadzwyczajnego, gra przyzwoita ale nie spowodowała u mnie "opadu szczęki". Szczerze to liczyłem na więcej, a będzie to gra jakich wiele
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
Kilka słów ode mnie...
Na Prototype czekałem z niecierpliwością, a po zagraniu mogę powiedzieć, że się nie rozczarowałem. Dobry klimat - cutscenki (zarówno te dotyczące głównych misji, jak ponad 130 związanych z historią głównego bohatera i całym incydentem, które nabywamy 'konsumując' odpowiednie osoby), teksty wykrzykiwane przez żołnierzy, hektolitry krwi, konsumowanie przeciwników, infiltracje. Świetnie można się też bawić rozpruwając zainfekowanych czołgiem, czy helikopterem :D
Grafika? Nie wiem, co w niej złego. Modele postaci są dobre, animacje też, a przede wszystkim gra ani na chwilkę nie zwolniła (grałem łącznie jakieś 7 godzin). Może i tekstury budynków nie powodują opadania szczęki, ale to akurat najmniejszy problem.
Gameplay. Ruchów jest dużo - zarówno pod względem przemieszczania się jak i walki. Większość gry spędza się 'na nogach', jednak można skorzystać z wymienionych wcześniej pojazdów - czołgu i helikoptera.
Do 31 głównych misji dochodzi sporo 'wyzwań' wykonywanych głównie na czas, jak zabicie danej liczby przeciwników w przeciągu minuty, czy jak najszybsze 'przebieganie' przez punkty kontrole, albo skonsumowanie kilku wyznaczonych przeciwników.
Zdolności głównego bohatera stale się ulepsza, wydając na to doświadczenie zebrane podczas gry.

Nie chce mi się teraz więcej pisać . W skrócie - gra zdecydowanie warta uwagi, chyba, że jesteś zwolennikiem realizmu, albo po prostu wolisz 'grzeczne' gry, a przekleństwa (które tu można często usłyszeć) czy przemoc odrzucają cię od monitora :p
 

czeczur3

Użytkownik
Użytkownik
No w sumie po gierce spodziewałem się tego co dostalem, czyli prawie identycznych misji, średniej fabuły i grafy w stylu GTA...
No ale bohater jest zarypisty, bo wersja bardziej wysportowanego Altaira z małą mutacją ciała to jest już coś:DD. Gra się niby jak w ostatniego Hulka ale tutaj jest bardziej krwisto co można zaliczyc na +. Jak ktoś gra od czasu do czasu jak ja to gierka mu styknie;)
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
No w sumie po gierce spodziewałem się tego co dostalem, czyli prawie identycznych misji, średniej fabuły i grafy w stylu GTA...
No ale bohater jest zarypisty, bo wersja bardziej wysportowanego Altaira z małą mutacją ciała to jest już coś:DD. Gra się niby jak w ostatniego Hulka ale tutaj jest bardziej krwisto co można zaliczyc na +. Jak ktoś gra od czasu do czasu jak ja to gierka mu styknie;)
Nie wiem o ktore GTA ci chodzi ale jesli o IV to w GTA grafika jest o wiele lepsza!

A co do gry to jest bardzo fajna tylko jak dla mnie to mogło by być trochę mniej chaosu:D
 

Gameos

Świeżak
Świeżak
Dla mnie gierka także spełniła pokładane w niej oczekiwania. Wiadomo że mogło by być lepiej, ale do każdej gry idzie się o coś przyczepić. Ocena ode mnie 8/10
 

BlaurocK

Użytkownik
Użytkownik
Gierka dość dobra czasem monotonna ( ale wkońcu jakaś nowość w systemie walki ) 7/10 warto było czekać?
 

krolikon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Super gra, jak dla mnie miodnosc plynaca poniekad z grywalnosci przewyzsza wszystkie tytuly, ktore ostatnio wyszly. Grafika nie jest taka zła, zadnych przycinek podczas wybuchow i rozlewu krwi :p. Ogólnie przykuwa do fotela. Szczerze polecam, 8.5/10 !
 

lovemyway

Użytkownik
Użytkownik
Grafika może nie jest taka jak w GoW 2 czy Gta 4 ale moim zdaniem niewiele Prototype'owi brakuje. Poza tym, na ekranie zawsze się coś dzieje - tłumy ludzi, wrogów lub mnóstwo budynków. Ponadto animacja bohatera jest świetna a gra ani razu nie zwolniła.

Jeśli chodzi o grywalność, to gra spełniła wszystkie moje oczekiwania - misje główne, dodatkowe eventy, spora różnorodność przeciwników, sporo kombosów i dużo możliwości rozwoju bohatera. Miasto wygląda nieźle a widok Alexa chodzącego po ścianach wielkich budynków lub spadającego z kilkuset metrów i wychodzącego bez szwanku zapewnia niebywałą frajdę i poczucie bycia 'badassem'.

Od siebie daję tej grze 9/10. 9 a nie więcej tylko dlatego, że według mnie istnieje tylko jedna gra na xboxa która zasługuje na więcej (a tą grą jest oczywiście Bioshock).
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Jak skończy się główne misje to można grac dalej?? np. przechodzić eventy??
 

ryo

Użytkownik
Użytkownik
jak narazie nie nagrywam bo w abgx nie ma stealtch patcha,i mam stracha przed banem tak samo jak do star ocean last hope,trzeba jeszcze poczekac .
 

Do góry Bottom