• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Przeflashowanie dysku WD

t55555

Świeżak
Świeżak
#1
Witam.Może mi ktoś opisać jak przerobić dysk WD Scorpio 320 GB aby działał na Xbox 360 Slim ?? Wiem że bedzie miał wykryte tylko 250 ale to wystarczy,pytanie jak to zrobić bo przewodnik jaki znalazłem na tej stronie jest stary i dla programu Hddhackr v0.9.. a ten nie wykrywa mi dysku. Wersja v1.22 wykrywa mi dysk ale mam problemy bo dostaje miedzy innymi komunikat: Reading HDD sector 16 failed ! Na czerwono napisane. Pomoże mi ktoś ???
 


t55555

Świeżak
Świeżak
#8
Cały czas tak robie tzn. odpalam Dos wpisuje Hddhackr po czym wybieram dysk WD ( w moim przypadku jest pod cyferką 5),następnie F [Enter] następnie wpisuje HDDSS.BIN [Enter] no i pyta czy utworzyć plik UNDO.BIN więc to wpisuje po czum [ENTER] i widze piękne: Reading HDD sector 16 failed !
 


#9
Kod:
I have somehow solved the problem on my WD2500BEVT drive.   Was trying to run v 0.91b under dos from a flashdrive, in the same way I was running 1.22.
However under 0.91b I would get the error message:
"No Drive found in Enhanced mode, now scanning in legacy mode. Type the nr of the drive you want to use (1 to 4, x=exit)".
No response worked.

This happened when running as "Hddhackr -f"

As a last ditch effort, I switched the cable the WD2500BEVT was attached to (Secondary SATA off the MB) to the Primary SATA (This was the way I had it setup when I first tried running HDDHackr 1.22), and tried running 1.22 Again in auto mode.
For some reason, this time it worked.  I hooked it up to the xbox, and it was recognized immediately.  I've installed games from discs, as well as install demos from XBL...  Everything seems to be working as it should!
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


sprobuj tak zrobic, jezeli to nie pomoze to chyba trzeba czekac na nowy program lub patch bo prawdopodobnie dysk jest nowszy niz oprogramowanie.
 


t55555

Świeżak
Świeżak
#16
Robiłem wszystko w trybie ręcznym i trzeba szybko wpisywac komendy i po jednej komendzie na pare sekund wylaczac pc i wlaczac ponownie po czym nastepna komenda szybko :)
 


Do góry