Przejście z LT 2.0 na LT 3.0

dwakola

Świeżak
Świeżak
Witam,

mam konsolę fat i wgrany lt 2.0, często mykalem przez neta + podłączałem konsole do neta i robily mi się praktycznie wszystkie akutalizacje. Co jakiś czas coś się paprało.. musiałem wgrywac jakies pliki na pendrive, zeby dzialaly mi poszczegolne gry.. pewnie wiecie o co mi chodzi:))

w tej chwili troche mnie to zaczelo irytowac, bo wiekszosc nowych gier ( jak i niektore stare mi nie dzialaja - min. Forza Horizon)

przerobke robilem sam i czuje sie na silach aby to powtorzyc:D
i teraz moje pytanie czy wgrac lt 3.0 ? rozumiem, ze aktualizacja z 2.0 do 3.0 przebiega PRAKTYCZNIe w identyczny sposob jak wrywanie poczatkowe lt 2.0 czyli podlaczania napedu do kompa itp itd cale rozkrecanie konsoli i inne cyrki na kolkach?

klucz napedu w razie co mam ;p

jak ktos bedzie tak mily i doradzi mi jaki dash itp itd powinienem miec aby wgrac te lt 3.0 i inne cuda, cel jest taki aby dzialay wszystkie gry ( moge sobie je nagrac na nowo :) ) łacznie z kinectem .. + moglbym od czasu do czasu pograc na necie :)

moj dash 2.0.16202.0 o ile dobrze spradzilem

z gory dzieki za pomoc..
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Tak wgrywasz tak jak poprzednio LT2.0, a dash to chyba najlepiej mieć najnowszy.
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie nie dzialaja Ci gierki przez najnowszy dash.
gry nagrywane pod lt 2.0, po podniesieniu dasha powyzej 13599 przestaja dzialac.
trzeba je nagrywac nagrywarka z ihas.
skoro masz najnowszy to pozostaje Ci wgrac lt3.0 zaopatrzyc sie w paczke plyt i zaczac nagrywac od nowa.
niestety format XGD3 uniemozliwia odpalenie gier nagranych pod lt2.0 na nowszym lt3.0.
sprawdz tez nowe wiadomosci od ce4a, podobno wyszedl jakis progam burnermax, pozwlaajacy na nagranie gier XGD3 na kazdej nagrywarce (zwieksza mozliowsci wiekszego zapisu na plycie)
 

dwakola

Świeżak
Świeżak
dzieki za odp..

tylko teraz tak, przejdę sobie na lt 3.0 .. ale jak to jest z grami?

nie posiadam tej ultra nagrywarki liteo ihas.. bazuje na jakims samsungu ktory podlaczam przez usb do lapka:D i jak do tej pory to wiekszosc hulala az milo:)

i teraz moje pytanie, aby nagrac gre XGD3 (czyli chyba wiekszosc nowosxci ktore wychodza?) i aby dziala pod lt 3.0 i zainstalowala sie na dysku to musze miec tego ihas ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
aby nie miec problemow i nie spamowac takimi samymi pytaniami na forum to najlepiej miec ihasa, ale ostatnio wyszedl program ktory wspolpracuje z wieksza liczba nagrywarek i nagrywa gry xgd3, poszukaj na forum
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
zwykla nagrywarka wypalisz kazda gre XGD3, ale nie bedziesz mogl jej zainstalowac na dysku.
Poszukaj programu BURNERMAX, byc moze wspiera Twoja nagrywarke i bedziesz mogl nagrywac.
pamietaj, ze wypalone gry przerobione na lt 2.0 nie beda dzialaly na lt 3.0.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zwykla nagrywarka wypalisz kazda gre XGD3, ale nie bedziesz mogl jej zainstalowac na dysku.
Poszukaj programu BURNERMAX, byc moze wspiera Twoja nagrywarke i bedziesz mogl nagrywac.
pamietaj, ze wypalone gry przerobione na lt 2.0 nie beda dzialaly na lt 3.0.

jak juz piszesz to pisz do konca, kazdej nie nagra bo taka FIFA 13 czy Forza 4 nie beda dzialaly poprawnie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Przejście z LT 2.0 na LT 3.0

Beda dzialaly, jewli,jego nagrywarka jest obslugiwana. Czytaj wyraznie co napisał

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom