Przejściowka Jack ??

amaru123

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest w ogolę coś takiego jak przejściówka optical na Jack a jak tak to czy do się podłączyć głośniki do xboxa bezpośrednio przez ta przejściówkę:confused: ??
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
nie rozumiem do końca o co ci chodzi

czasami w gnieździe mini jack jest "ukryty" toslink i wtedy trzeba użyć takiego kabla http://obrazki.elektroda.net/94_1245148258.jpg

jeżeli chodzi ci o przesłanie sygnału optycznego za pomocą kabla mini jack to zapomnij :D
 

kuchcikk

Użytkownik
Użytkownik
 

GaloGalo

Użytkownik
Użytkownik
Witam, nie wiem gdzie się podczepić, ale jestem tutaj nowy i nie mogę jeszcze zakładać tematów stąd postanowiłem napisać tutaj :) .

Otóż jak się ma sprawa. Kupiłem dziś X-Boxa i osobny kabel HDMI-HDMI. Konsola podłączona pod monitor LG 25 cali. Jak się domyślacie problemy mam z dźwiękiem... . Przeczytałem na forum w poradniku o chinchach itd. Ale pytanie jest takie gdzie mam tego chicha wpiąć jeśli standartowy kabel z x-boxa zastąpiłem nowym HDMI-HDMI.

Czy jeśli podłączę standardowy kabel (oprócz tego HDMI), tylko po to aby uzyskać z niego sam dźwięk do słuchawek (oczywiście po zastosowaniu chincha to czy to zadziała... .

Z góry dzięki za pomoc
 

GaloGalo

Użytkownik
Użytkownik
Ok już znalazłem odpowiedź. Wystarczy zakupić audio adapter (allegro) :) .
 

Do góry Bottom