Przełożenie napędu a przeróbka

marcinsz102

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mój falcon się posypał, mam go przerobionego. Mam opcje kupić w dobrej cenie jaspera z niedziałającym napędem
Czy jak przełożę napęd z falcona do jaspera to piraty będą mi dalej chodzić?
 

Tofu212

Banned
tak pod warunkiem ,że tam jest taki sam twój ,żadna zamiana napędu przy xgd3 nie wchodzi w gre bo nie zagrasz w żadne xgd3 nawet dasha najnowszego nie zainstalujesz
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Dodam tylko, że będziesz musiał i tak klucz zmienić w napędzie bo samo przełożenie nic nie da.
 

Tofu212

Banned
w jasperze jak laser padniety to wymień będzie taniej
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak pod warunkiem ,że tam jest taki sam twój ,żadna zamiana napędu przy xgd3 nie wchodzi w gre bo nie zagrasz w żadne xgd3 nawet dasha najnowszego nie zainstalujesz
W falconie są Benq, w Jasperze Liteony. Jeśli klucz jest dobrze wgrany, można je dowolnie podmieniać. Aktualizacje przechodzą.
 

Tofu212

Banned
jak są benq to zamieni liteona na benq na liteon sporf to jak ma mu to działać?mowimy o xgd3
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
bez spoofa, jeśli oryginalnie był liteon a wsadzi benq'u to aktualizacja przejdzie, sprawdź jak nie wierzysz.
 

marcinsz102

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli co:
1. kupuje jaspera
2. wsadzam mój napęd benq
i co dalej?

Nie zależy mi na graniu przez internet ani na grach z ap25(Assassin's Creed: Brotherhood
Halo: Reach
Fable III
Need for Speed Hot Pursuit
Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Black Ops)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Sprawa wygląda tak, że jeśli masz w konsoli napęd Liteon a w Jasperze będzie bankowo Liteon to granie w gry XGD3 i AP2.5 możliwe jest na napędzie Liteon. Musi być napęd tej samej firmy co fabryczny no i model ten sam.Przerób Liteona i będzie bajka:)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jaki napęd miałeś fabrycznie w swojej konsoli, a jaki u sprzedającego? Jeśli modele się zgadzają, to możesz kupować.
 

Do góry Bottom