Przeniesienie licencji gry pytanie

dawidm23

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tekst poniżej jest urywkiem opisu konta z gra z jednej z aukcji niech mi ktoś powie czy z tym przenoszeniem licencji to prawda ??..................... ..............................(konsole ustawić Jako "moja domowa konsola" w ciągu 24 godzin od zakupu,i wykasować profil !! - gra będzie działać na twoim koncie ponieważ ustawiając "MDK" przenosisz licencje gry na swoją konsole Xbox one , po odinstalowaniu gry będziesz miał późniejsza możliwość ponownego jej zainstalowania !)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No będzie działać dopóki janusz biznesu nie pogoni tego konta dalej i ktoś sobie nie ustawi domowej konsoli. ;)
Tyle razy już pisałem jak brać konta to tylko ze zmianą zabezpieczeń a nie sam login i pass.
 

dawidm23

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ok dzięki to już wiem co i jak .... czyli nie warto

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
po odinstalowaniu gry będziesz miał późniejsza możliwość ponownego jej zainstalowania !
Jak wywalisz profil, z którego pochodzi gra to sobie już gry nie pobierzesz, bo nie będziesz miał z czego, bo licencja jest na tamtym koncie. A jak już Seth Ci wspomniał, jak ktoś dostanie dane do tego konta, albo zmieni domową konsolę na inną to również masz po ptokach :p
 

Do góry Bottom