Przeniesienie licencji - pytanie

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam. Kupiłem sobie Xbox'a 360 po dłuższym czasie, aby ograć stare hity 7 generacji. Mam też Xbox'a One, do którego miałem konto przypisane. Teraz na X360 zalogowałem się do tego samego konta i zrobiłem coś takiego jak przeniesienie licencji. Na co to ma wpływ tak naprawdę? Miałem np. kilka gier z X360 kupionych cyfrowo, które grałem na XONE i mam je dalej na nim. Czy to jest tak, że jak przeniosłem licencję na nową konsolę (X360) to na Xbox One są one już nieaktywne czy jak to jest? Z góry dziękuję za odpowiedź.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skopiowałeś licencje z konta na dysk konsoli i teraz po skasowaniu konta z konsoli pobrane treści będą nadal działać. Do czasu ich usunięcia, wymiany dysku, formatu dysku, przywrócenia ustawień itd. Ten myk można wykonać raz na kilka miesięcy. Jeżeli na konsoli masz tylko jedno konto i na nim grasz to zrobiłeś to bez potrzeby.

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na co to ma wpływ tak naprawdę?
Na to co w tytule, przenosisz licencje ze starego X360 na nowy X360 i wtedy nie musisz się logować tym kontem by grać. A skoro ich nie kupowałeś na starym X360 to pewnie po samym zalogowaniu się przypisały do X360 (ale żeby po kupieniu na XO ją ściągnąć na X360 to trzeba się zalogować, teraz już mi takie startują bez).

Do góry Bottom