Przeniesienie Savów ?

FreakyOmen

Świeżak
Świeżak
Witam, czy da radę przenieść savy ze starego profilu na nowy ?
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeniesienie Savów ?

Chyba tylko za pomocą karty pamięci. Pewności nie mam.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeniesienie Savów ?

Chcesz to zrobić bez otwierania konsoli ?? Jak tak, to odpowiedź brzmi nie. Można skopiować save, ale tylko razem z całym profilem.
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeniesienie Savów ?

save przywiązane są do profilu
da sie skopiować ale osiągnięcia zablokują sie bez powrotnie
 

FreakyOmen

Świeżak
Świeżak
Chcesz to zrobić bez otwierania konsoli ?? Jak tak, to odpowiedź brzmi nie. Można skopiować save, ale tylko razem z całym profilem.
Hmm jak mogę przenieść save z całym profilem, np na inny dysk dokupiony do x'a ??? Thx z góry za odp !!
Pozdro
 

viru

Użytkownik
Użytkownik
najprościej podłanczasz dysk i karte pamięci na którą kopiujesz wchodząc w ustawienia/pamięc potem powtarzsz operacje z drugim dyskiem z tym że kopiujesz w drugą stronę
 

FreakyOmen

Świeżak
Świeżak
A karta pamięci musi być oryginalna od xbxoxa ?? nie może to być pendrive ?? Pozdro
 

STARKILLER22

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie może być na pendrive ponieważ nie ma możliwości przenoszenia savów na pendrive
 

van_kal-el

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie czy da się przenieść profil z jednej konsoli do drugiej za pomocą z krosowanego kabla Ethernet???
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nie,uzyj odzyskania gamertaga live,ewentualnie przeloz dysk,uzyj karty pamieci etc
 

mimimek

Świeżak
Świeżak
A ja mam pytanie co sie stanie w przypadku dwoch konsol. Jedna jest przerobiona, a druga nieprzerobiona. Co jest bede sobie gral w rozne gry na przerobionej a potem przenosil profil z dyskiem na nieprzerobiona i tam podlaczal sie do xbl zeby mi zaktualizowalo punkty? Da sie tak? Trzeba kopiowac caly rpfil? Grozi to banem nieprzerobionej konsoli? I czy dziala przede wszystkim? :p

PS: Nie znalazlem na to odpowiedzi wiec dzieki z gory
 

mimimek

Świeżak
Świeżak
Czy ktos moglby mi odpowiedziec na to pytanie?
Czy taka praktyka grozi banem?
 

itekisan81

Świeżak
Świeżak
Save sa przypisane do konta , nie beda dzielac po przeniesieniu
 

mimimek

Świeżak
Świeżak
Chyba mnie nie zrozumiales.
Mam 2 konsole. Jedna jest przerobina (niezbanowana-nie podlaczana do neta), a druga jest nieprzerobiona. Przenosze sie dysk z jednej do drugiej bo przejsciu gry. Np na przerobionej przejde sobie ME2 i potem w celu zaktualizowania achievmentow przeniose sobie dysk z moim profilem na konsole nieprzerobiona i tam zaktualizuje profil przez internet. Grozi to banem??? Jest to w jakis sposob wykrywalne??
 

mimimek

Świeżak
Świeżak
Ktos mi odpowie na moje pytanie?
 

Do góry Bottom