Przerabiać czy nie ??

ruby2221

Świeżak
Świeżak
Chciałem się dowiedzieć czy opłaca się przerabiać xboxa360 i czy zostanę zablokowany na xboxlive jeżeli przerobie go ??
 

kondrat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

z tym xbox live nigdy nic nie wiadomo... zawsze zostaja slady w pamieci xboxa jak sobie zflaszujesz naped, i dostaiesz bana... Co prawda sa te nowe iextreme co nie sa banowane, ale microsoft znowu cos obmysli, znowu posypia sie bany i tak w kolko...
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Na pewno sie oplaca przerobic. Ale to zalezy od Twojej grubosci portfela oczywiscie. Bo jezeli nie bardzo Cie stac na placenie po 220zl za gre, to lepiej wydac 30zl na przerobke i dzialac na backupach, oczywiswcie cos za cos i XBL raczej odpada.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Ja proponuje przerabiac!
 

jooker

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Mam dosc ważne pytanie!!Mianowicie microsoft wygrywa jak jesteśmy online czy mamy sflashowany napęd!! Skoro mam przerobiona konsolę, ale działam online tylko na oryginalnych grach to także moge dostac bana!!??!! :eek: No bo skoro wykrywa napęd a nie pirata...........
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

skąd wy się bierzecie kolejny który tak sądzi

oczywiście że to nie ma róznicy czy grasz na kopiach czy na oryginałach
 

post

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

jak cię stac na gry to po co przerabiać ? a jak nie to skąd ten dylemat ?
 

Piter294

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

no ja mam właśnie zamiar kupić przerobionego x360 i wg mnie jest to dobry interes ponieważ jeśli chcesz mieć konsole to ps2 jest już za stary a na ps3 jeszcze chyba nikt nie wymyślił żadnej przeróbki a jeśli nie stać Cię na gry to jedyne rozwiązanie to przeróbka chociaż się mów że jeśli Cię na coś stac to stać Cię i na utrzymanie a w tym wypadku to na gry
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

wiem że ps3 da się przerobić tylko nie jest problem z samym przerobieniem tylko z płytami i nagrywarką - odpowiednio 50 zł i 3500zł a no i jeszcze jeden czynnik gry mają po 10-20GB
 

Ryukenden

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

oczywiście ze przerabiac chyba ze masz bardzo gruby portfel, lepiej scaignac gierke niz kupic ja za 200złotych ktora po pewnym czasie odstawiaym na polke
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

ja od razu kupiłem konsole przerobiona więc nie mam takiego problemu czy przerabiać czy nie
ktoś ma kasę i cieszą go oryginalne gierki to jak najbardziej ale dla typowego polskiego gracza najważniejsza jest cena

np teraz gram w Medal of Honor Airborn cena na allegro 199zł
http://allegro.pl/item242449417_medal_of_honor_airborne_x360_nowa_wysylka_free_.html

gra mam 6 leveli więc jest stosunkowo krótka wiadomo ze można przechodzić na różne sposoby lądować w różnych miejscach aby zdobyć pkt ale jest tylko 6 misji więc stosunek ceny do długości trochę mi nie odpowiada więc lekko bym się zdenerwował jak bym tyle wydał :))
 

Brateq

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Oczywiście że orginałki. Jak Cię stać na X360, to i na orginały skombinujesz kase. Używańce kosztuję ok 100zł, a po przejściu przecież możesz sprzedać i kupić inną.

PS. Tak, sam będę przerabiał, ale takie dylematy mnie wnerwiają, a napisanie że spiracę, bo gra ma 6 etapów, a nie 20 to już totalny żal.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Moja propozycja:
Przerobic, jesli nie zbanuja na Live to zostac przy jednym, jesli zbanuja:

Xbox 360 premium + Xbox 360 Core, jeden przerobiony, drugi tylko do netu, do gry na oryginalach.
Dysk z profilem mozna bezproblemow przenosic.
Core = 999zl, tyle kosztowaloby nas 5 oryginalow, do tego mamy drugi pad :D

Ja w razie bana wlasnie tak bede robic, narazie mam jednego i nie gram w necie (matura, wiem ze moglbym miec problemy bo uwielbiam gry i moja dziewczyne ktora tez mi duzo czasu zabiera) ale za rok, na studia, biore Core i Live.
 

balwan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Ja dzisiaj sie tym glowie, konsole mam od czerwca, jutro podejmuje decyzje i chyba flashuje..
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

mój kupel ma przerobioną od kilku miesięcy i korzysta normlanie z xbox live tylko jeszcze nie próbował grać przez sieć bo powiedział że mogą go wykryć i mu zbanują konsole a wtedy troszku kupa by była :-X


a poza tym jeśli ktoś nie będzie kupował konto gold to nie ma po co grać przez neta tylko może się nadziać nie potrzebnie
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

powiedział że mogą go wykryć i mu zbanują konsole a wtedy troszku kupa by była

najgłupsza rzecz jaką w życiu czytałem, ms nie widzi jaką masz płyte w napędzie - nie zbanowali ciesz się i graj
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

grzech1991 napisał:
powiedział że mogą go wykryć i mu zbanują konsole a wtedy troszku kupa by była

najgłupsza rzecz jaką w życiu czytałem, ms nie widzi jaką masz płyte w napędzie - nie zbanowali ciesz się i graj
Przykro mi, ale to jest jeden z czynnikow ktore powoduja bana.

Jezeli gra sie na piratach online, jest to wykrywalne, a wiec to ty piszesz glupoty.

Przyklad?
Nielegalna beta Halo 3 i bany ktore poszly.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

przepraszam mówimy o identyfikacji gier czy sprawdzaniu płyty w napędzie? bo to dwie różne rzeczy ja mówie o tej drugiej
 

dzony

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

grzech1991 napisał:
wiem że ps3 da się przerobić tylko nie jest problem z samym przerobieniem tylko z płytami i nagrywarką - odpowiednio 50 zł i 3500zł a no i jeszcze jeden czynnik gry mają po 10-20GB
Jak potrafisz to podziel się tym ze światem, będzie przełom.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

grzech1991 napisał:
przepraszam mówimy o identyfikacji gier czy sprawdzaniu płyty w napędzie? bo to dwie różne rzeczy ja mówie o tej drugiej
Odnosiles sie do bana, a to czy sie gra online na piratach znacznie zwieksza prawdopodobienstwo jego otrzymania.
 

Do góry Bottom