Przerabianie XBOX 360 - LT2.0 Wgrany

znetxwork

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam pytanie nie siedziałem w tym temacie już dość długo praktycznie od kiedy oddałem konsole bratu z wgranym LT2.0 po własnej aktualizacji z LT1.6. Mam pare pytań na dzisiejszy dzien jaka przeróbka jest najlepsza czy opłaca się update do LT3.0 czytałem iż są jeszcze jakieś alternatywy podobno zmienił się sposób nagrywania gier itp. Konsola znów będzie oddana bratu do gier jednakże chiałem mu wgrać nowsze oprogramowanie by mógł sobie pograć w nowsze tytuły

Aktualnie jak to wygląda
Konsola: XBOX 360 FAT EDITION
HDD: 20 GB
Wgrane oprogramowanie: LT2.0
Napęd: Lite-On
Wyciągnięty klucz napędu który posiadam

Pytanie:
Czy wgrać LT3.0 czy warto zainteresować się czymś innym
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Zależy co chcesz robić, jeżeli brat gra online to LT 3.0 najlepsze wyjście, lecz aby wypalać gry w 100% będzie potrzebował nagrywarki ihas- x24-B ponieważ tylko ona potrafi wypalać gry ważące ponad 8gb, jeżeli nie gra online i masz dużo kasy to możesz zainwestować w RGH 1.0, dokupić przenośny dysk i tam zrzucać mu gry :)
 

Remix27

Banned
Gry xgd 3 przestana dzialac nagrane pod lt 2. Po flash wszystkie xgd 3 o nowa do nagrania. Czy warto napewno. Do kupic nagry liteon ihas rev b i bedzie smigac.
 

znetxwork

Świeżak
Świeżak
Czyli tak:

Dwie opcje:
1) Wgranie LT3.0 (wgrywaniem LT juz się wczesniej zajmowałem upgradowałem sobie z LT1.5 czy jakos tak na 2.0) + zakup nagrywarki
2) RGH czyli lutowanie itp? Ktoś orientuje się średnio ile taka zabawa wynosi?

Ogolnie:
Na LT2.0 grał tylko i wyłącznie offline'owo w sieci raczej nie będzie grał ale też nie chciał bym wydać nie wiadomo ile na ten temat. Jednak nie wiem czy LT2.0 wystarczy mu do nowych gier od jakiej mniej wiecej daty nie pogram sobie w gry na LT2.0 ?
 

Remix27

Banned
Rgh to nie taka latwa sprawa i samemu 1xa sie nie oplaca robic bo rzeczy do rgh kupowac to troche kosztuje i falconach czasami sie rgh nie da. Polecam lt 3 plus nagrywarke
 

znetxwork

Świeżak
Świeżak
A przerabianie gier z LT3.0 na LT2.0 wchodzi w gre ? Zostawiając przykładowo ten firmware LT2.0 co jest i przerabiajac obrazy z LT3.0 na LT2.0 nie mówie tutaj o nie wiadomo jakich nowosciach
 

Remix27

Banned
Jak to sa w formacie xgd 2 nagrane beda smigac nic nie trzeba robic. Ale xgd 3 pod lt 3 nagrywasz skan abgx 360 z ustawieniem autofix level 3 i nagrywasz clone cd lub imgburn x2.4x unikajac gier z civ. Gry na lt 2 xgd 3 nagrywasz jeszcze raz jak napisalem wyzej. Wszystkie gry xgd3 nagrane zwykla wypalarka ci sie do niczego nie przydadza.
 

znetxwork

Świeżak
Świeżak
Troche się zakreciłem w tym poscie ;p

Czyli XGD2 nagram bez problemu tak jak dawno temu juz nagrywałem przepuszczajac przez abgx z odpowiednimi ustawieniami
A gry z XGD3 ?!? Bo nie moge jakos tego przetrawic ;p ?
 

Remix27

Banned
Xgd 2 bez abgx, xgd3 po skanie w abgx360 ale wazne ustawienie autofix level 3 najlepiej nagrac ihasem , na zwyklej tez dziala nagrywarce ale z 7 giet nia nie nagrasz.
 

Do góry Bottom