przerobienie konsoli

michal353

Użytkownik
Użytkownik
Mam taką sprawe. Pytalem sie jednego gościa na temat przerobienia konsoli. Mam konsole w wersji elite, a facet powiedzial mi ze w tej wersji zmiana oprogramowania napędu jest niemożliwa, a wymiana napędu kosztuje 200zl, chociarz napęd LITE-ON został juz złamany. Co o tym myślicie? Czy to prawda czy gościu chce odemnie wybulić kase za napęd?
 

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie chce, abyś mu zapłacił za wymianę napędu, bo dla niego to się będzie opłacało, bo przecież musi też coś na tym zarobić...

Zapytaj czy słyszał, że Liteon został już złamany i że można do niego wgrać flash.
 

luleq

Użytkownik
Użytkownik
Czy to prawda czy gościu chce odemnie wybulić kase za napęd?
tak to prawda, daj sobie z nim spokój i zanieś konsolkę gdzieś indziej, albo porostu powiedz mu że albo Ci zflashuje napęd normalnie albo idziesz do konkurencji i adieu... :)

tu masz aukcje elitów z liteonem i ixtreme
XBOX 360 ELITE HDMI 65NM iXTREME 1.5 + NXE SKLEP (566095069) - Aukcje internetowe Allegro
NOWY XBOX 360 ELITE + iXtreme 1,5 120GB SKLEP PZN (573256518) - Aukcje internetowe Allegro

czyli jednak da się ;)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Mam taką sprawe. Pytalem sie jednego gościa na temat przerobienia konsoli. Mam konsole w wersji elite, a facet powiedzial mi ze w tej wersji zmiana oprogramowania napędu jest niemożliwa, a wymiana napędu kosztuje 200zl, chociarz napęd LITE-ON został juz złamany. Co o tym myślicie? Czy to prawda czy gościu chce odemnie wybulić kase za napęd?
Koleś ci pierdoły gada i chce wycisnąć więcej kasy od ciebie. Za 60zł mogę ci przerobić konsolę na iXtreme 1.51 - więcej na PW :)
 

biskent94

Banned
Mozesz przerobic bez zadnych problemow o to sie nie martw

ja sam mam elite i wydalem 100 zl za przerobienie i dziala bez problemu

posty edytujemy a nie walimy kilka pod sobą!
 

InPirats

Banned
Mam taką sprawe. Pytalem sie jednego gościa na temat przerobienia konsoli. Mam konsole w wersji elite, a facet powiedzial mi ze w tej wersji zmiana oprogramowania napędu jest niemożliwa, a wymiana napędu kosztuje 200zl, chociarz napęd LITE-ON został juz złamany. Co o tym myślicie? Czy to prawda czy gościu chce odemnie wybulić kase za napęd?
po prostu nie umie robić nowych napędów ;p
 

bartoszy_x360

Świeżak
Świeżak
ja miałem premium z napędem LITE- ONA I WGRANO MI IXT 1,6 ZA 70 ZŁ!!... wszystko śmiga jc moge dac namiar na typa- okolice Chełma
pozdrawiam
 

krispl

Użytkownik
Użytkownik
lubicie odgrzewane kotlety? odpowiadacie na posty z przed prawie roku...
 

CHAST

Użytkownik
Użytkownik
Nie dość że odgrzane to ile jeszcze sobie postów nabijają jeden pod drugim.
Najlepiej usunąć post.
 

Do góry Bottom