Przerobienie napędu lite-on

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sawciu2

Banned
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego forum oraz nowym posiadaczem konsoli.
Zacznę od tego, że chciałbym przerobić swą konsolę. Napęd to lite-on. Wersja konsoli to Falcon. Wyprodukowana w 2008.07.01. Szukałem bardzo długo i dużo czytałem lecz nie znalazłem niczego co mogło by mi pomóc. Narazie nie chcę dokupywać żadnego dodatkowego sprzętu do przeróbki, ponieważ to mi się nie opłaci bo np wydam 50zł a za tyle, jakiś serwis mi to zrobi. Więc mam prośbę do profesjonalistów czy amatorów o pomoc. Proszę nie pisać, że "google nie gryzą" lub "jak się nie poszuka to się nie znajdzie". Jeśli jakies informację są potrzebne to napewno spróbuję się zaangażować. Jutro dodam zdjęcie napędu tzn. naklejki, która na nim jest.
Z góry wielkie dzięki za pomoc. -Saviola/Sawciu2

EDIT. A czy jakbym dokupił używany przerobiony napęd to by działał? I nie chciałbym bawić się lutownicą.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Masz liteona robi sie pmt hqck, lecz jak nie chcesz nic kupowqc czy robic kazdy sereis z konsolami zajmie sie tym.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom