Przerobienie pełnych gier arcade z RGH/JTAG na trial pod stockową konsolę

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ShAdOw95

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Otóż mam pytanie które nurtuje mnie już przez długi okres czasu. Posiadam Xboxa 360 z lt 3.0 oczywiście z banem na live. W necie jest pełno gierek Arcade przystosowane pod RGH/JTAG jak wiemy po wrzuceniu takiej gierki np. na pendrive i odpaleniu konsoli widzimy plik jako uszkodzony. A różnica w plikach pomiędzy wersją pełną a trial nie istnieje, jest to tylko kilka zmienionych kodów. Czy zatem idzie przerobić w drugą stronę z pełnej gry RGH/JTAG których jest multum w internecie do Trialówki? No chyba że jest jakiś sposób aby zassać prosto z Xbox Live Marketplace grę trial prosto na pc następnie na pena? Jest jeden program. Ale pliki są zakodowane :( Czy można przerobić np. Taką pełną wersję gry Arcade spowrotem na trail np. Hex edytorem? Nie wiem czy dobry dział ale chyba tutaj znajdę "szpeców" którzy się na tym znają a nie w innym dziale.

Pozdrawiam :)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ma takiej opcji.
Moja rada: skoro masz bana to rób rgh na konsoli :)

Wysłane z tapatalka
 

ShAdOw95

Użytkownik
Użytkownik
Czemu nie ma takiej opcji? Przecież pliki są te same więc nie wystarczy tylko coś w nich pozamieniać?
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
No bo się nie da i tyle nic nie da się zrobić w tej kwestii
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Czemu nie ma takiej opcji? Przecież pliki są te same więc nie wystarczy tylko coś w nich pozamieniać?
to rób, nikt inny nie umie.
jak Ci się uda to daj znać.
bo oczywiście jesteś pierwszą osobą która wpadła na taki pomysł i nikt inny przed Tobą nie próbował tego zrobić.
Jeśli Ci się uda to będziesz pierwszy.
a tymczasem temat kosz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom