przerobiłem X-BOX 360

matafix

Świeżak
Świeżak
witam
własnie przerobiłem mojego x-box 360,a wiec pierwsze co mnie interesowalo dzwoniac do typa który zajmuje sie tym hurtowo stwierdził ze gra nie straci gwarancji to rozumiem ze rozklejamy blombe suszarka tak wiec zrobiłemi uzywajac suszarki zrobiłem ,wszystko tak jak byc powinno,gra czyta pirackie gry z tym ze niechce mi odpalic plików z filmami avi przed flaszowaniem niepokazywała mi folderów z filmami jednak po przerubce sa widac foldery ale nadal niemoge odpalic filmu czy macie nato jakies podpowiedzi. :-\
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: przerobiłem X-BOX 360

A aktualizowałeś konsolę?
 

matafix

Świeżak
Świeżak
Odp: przerobiłem X-BOX 360

własnie nie słyszałem ze po aktułalizacji przerobionej konsoli moge otrzymac ban,czy to prawda.?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: przerobiłem X-BOX 360

NIE
 

matafix

Świeżak
Świeżak
Odp: przerobiłem X-BOX 360

wyskakuje nastepujący komunikat.

Do odtworzenia tej zawartosci wymagany jest aktualizacja mediów,Aby pobrac aktualizacje zaloguj sie do usługi xbox live i otwórz zawartosc ponownie

kod stanu 51-c00df236
 
P

przeo_91

Guest
Odp: przerobiłem X-BOX 360

Połącz się z Xbox Live i pobierz aktualizacje, i po problemie :p
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: przerobiłem X-BOX 360

Mozesz sie polaczyc z netem i sciagnac. Nie musisz sie bac o bana
 
P

przeo_91

Guest
Odp: przerobiłem X-BOX 360

Aha jaki Flash instalowałeś?
 

matafix

Świeżak
Świeżak
Odp: przerobiłem X-BOX 360

Takiego instalowałem Benq iXtreme v1.42 czy moze jest jakas inna opcja aby pobrac np.jakies kodeki i odpalic to z pendriva.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: przerobiłem X-BOX 360

To możesz spokojnie się łączyć z siecią :)
 

matafix

Świeżak
Świeżak
Odp: przerobiłem X-BOX 360

Ok wielkie dzieki za odp i szybka reakcje bede musiał Połączyc się z Xbox Live i popbrubowac.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: przerobiłem X-BOX 360

przeo_91 napisał:
Aha jaki Flash instalowałeś?
Jakby mial Xtreme to tez moglby sie polaczyc z siecia bez obawy o bana, oczywiscie bez "kopii zapasowej" w srodku.
 

choco

Świeżak
Świeżak
a czy istnieje możliwość wgrania tych niby kodeków, żeby oglądać filmy avi? ale bez korzystania z xbox live, bo nie mam możliwości podpięcia się do usługi. a no i mam nowy dashboard, wgrany już w konsolę (nie na dysk, czy kartę).
kod błędu:
51-C00DF236
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Kodeki DivX można wgrać jedynie łącząc się z internetem.
 

Do góry Bottom