Przerobiona konsola LT 3.0 a aktualizacja gry ??????

Wiciu226

Świeżak
Świeżak
Witam,mam takie zapytanie do szanownych kolegów forumowiczów:)
Wypaliłem gierke pod tytułem "Destiny",posiadam xboxa 360 elite 120 gb przerobiony pod LT 3.0
Po włożeniu płytki do napędu woła neta,podłączyłem neta,zrobiłem aktualizacje konsoli i gierka odpala
Ale tu mam właśnie małą wątpliwość, woła mi aktualizację gry i pytanie do szanownych kolegów
Czy jak zrobię aktualizację gry to nie będzie mieć wpływu na konsole,na przeróbkę,na gre itd
Szperałem trochę w necie i jedni pisza ze jak jest LT 3.0 to bez problemu można grać,może i można ale czy po zrobieni aktualizacji gry (wypalonej) konsorcjum Microsoft nie da mi tak zwnego bana,nie zablokuje dysku itd?????????
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Nie będzie bana. Aktualizuj i graj spokojnie
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Jeżeli masz lt 3 i dobrze wypaliles grę to śmiało
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Tak możesz robić aktualizację a po drugie to inaczej nie pograsz w grę Destiny ,bo ona jest wyłącznie na neta więc musisz zrobić aktualizację i ją zainstalować na dysku bo inaczej nie pograsz,a nawet jej nie odpalisz.
 

Wiciu226

Świeżak
Świeżak
Zainstalowałem,pobrałem aktualizacje, wszystko gitara,no prawie,bo gierka woła Liva a tego nie mam i chyba sobie nie pogram,nie wystarczy podłączony net,tylko musi byc wykupione konto live,szkoda
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
możesz użyć kodu trial.
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Bo ta gra tak jak pisałem jest tylko do grania w necie.
 

Do góry Bottom