przerobiona konsola + zewnętrzny dysk USB. ODPOWIEDZI SZUKAŁEM JUŻ WSZĘDZIE !!!!!

vdszbz

Świeżak
Świeżak
Witam.

Wczoraj kupiłem konsolę, wczoraj też ją przerobiłem więc wszystkie softy itp itd mam prawdopodobnie najnowsze. Konsola ma wbudowany dysk 4gb. Ja chciałbym podłączyć do niej zewnętrzny dysk 300gb ( nie wiem czy 2.5 czy 3.5 cala ale sądząc po rozmiarze raczej 2,5) Prosiłbym o jasną odpowiedź czy da się podłączyć ten dysk tak, żeby xbox używał go jako własnego dysku(chodzi głównie o wgrywanie gier z dysku ponieważ szkoda mi napędu na czytanie tych nagrywanych płyt za każdym razem). Przeszukałem te forum jak i kilka innych na każdy sposób i nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi w żadnym temacie, proszę o pomoc !!!!!!!!!!!
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jeżeli podłączysz ten dysk pod USB to będziesz miał tylko 16Gb do użytku. Chyba że masz RGH to wtedy max pojemność dysku jest do wykorzystania na gry dodatki itp.
 

vdszbz

Świeżak
Świeżak
Wiem, że pytanie jest dość banalne ale co to jest rgh??
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
rgh to taka przeróbka że wywalasz cały napęd i wstawiasz sobie taki dysk jak od kompa normalnie w jego mniejsce i nie trzeba płyt do odpalania gier, tylko bezpośrednio. Ty mas zpewnie lt a nie rgh. Więc możesz sobie kupić dysk do xb od microsoftu (allegro-gry-konsole i automaty-xbox360-dyski) bo inne nie przypasują. bedą widoczne na usb tylko jako 16gb pendrive albo do tego gniazda nie wejdą. wtedy gry instalujesz z płyty na tym dysku i potrzebujesz płyt tylko do uruchomienia gry, a potem sie wszystko wczytuje z dysku i napęd nie jest używany
 

Do góry Bottom