Przerobiony napęd nie odpala gier. Pomocy

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Tak jak w temacie. Kupiłen przerobiony napęd LT 2.0 ,ale gdy wkładam byle jaką gre to robi sie czarny ekran i po chwili wywala do menu konsoli. A jak wkładam płyty z filmami odpala bez problemu. O co tu może chodzić ? Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny ;)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Chyba chodzi o klucz napędu, nie jest wgrany prawidłowy do napędu, dlatego filmy odtwarza a gry nie ..
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bo pewnie wkadasz gry nagrane pod Lt 3.0 i one pod lt 20 nie zadziaaja :D
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
np. jak wkladam wwe smackdown vs raw 2008 to nie odpala a to jest raczej pod LT 2.0
 

akwarium25

Banned
A nagrales dobrze z pliku .dvd? Na dl plusy i clonemcd lub imgburn szybkosc x2.4?
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
tak ale ani moje nagrane gry nie działaja ani pozyczone od innych a ni oryginalne. to raczej jest zwiazane z tym kluczem napędu bo tylko filmy odpala
 

akwarium25

Banned
Jak masz dash nizszy niz 15x to da sie klucz wyciagnac przez rgh. Brak klucza w napedzie lub poprawnego
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
tak ale ani moje nagrane gry nie działaja ani pozyczone od innych a ni oryginalne. to raczej jest zwiazane z tym kluczem napędu bo tylko filmy odpala
odpal oryginalną gre
 

akwarium25

Banned
Pisal ,ze orginaly tez nie . To brak klucza.
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
mam taki dash 2.0.16202.0
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
no racja...no to słabo kolego....key zły...albo w najlepszym wypadku laser zryty lub soft nie taki jak trzeba......
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
to co bym musial zrobic zeby to naprawic ?
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli dobrze rozumiem to kupiłeś nowy napęd do konsoli. Jeśli tak to musisz podmienić klucz z napędu, który był we wcześniejszym w napędzie - zrobić spoof napędu.

poczytaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1679755.html
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Ja kupilem zflashowany naped pod LT 2.0
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Czyli tak jak napisałem musisz podmienić klucz. W linku, który podałem Ci u góry jest wszystko wyjaśnione.
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
To że przerobiony to nic nie da.
Jak nie wysyłałeś do sprzedającego klucza napędu zgodnego z twoją konsola, to nie ma prawa to działać.
Trzeba wyciągnąć klucz z twojego starego napedu i wgrać do tego.

Pozdrawiam !
 

Do góry Bottom