Przerobiony Xbox arcade

Bartezz123

Świeżak
Świeżak
Ostatnio znalazłem u dziewczyny w domu przerobionego xboxa 360 arcade z paroma grami, przerabiany był w okolicy 2008, sama konsola zaś jest z 2006r. Chciałbym coś z nią zrobić bo po włożeniu oryginalnej gry konsola prosi o aktualizacje, co robić? Aktualizować? Nie aktualizować? Dodam ze nikt nie ma pojęcia jaka to jest przeróbka natomiast z tego co wyczytałem na forum, konsola startuje z guzika od napędu wiec to chyba oznacza ze LT. Najbardziej by mi zależało żeby odpalala i gry te nieoryginalne i oryginalne. Ale nawet jeśli by odpalala tylko oryginały to jestem w stanie to przełknąć. Boje się tylko ze po update nie będzie czytać ani tych ani tych. Nie mam żadnego klucza napędu a i usb probe jest nie do dostania na ta chwile
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli po naciśnięciu przycisku napędu masz ekran z napisem xell to jest to rgh a jak dash to lt. 2008r to lt 1.4-2.0 ? Trzeba to będzie zaktualizować do najnowszego. Przy cenach używanych gier i cyfrowych na tę platformę bawienie się w wypalanie płyt.. kto co lubi.
 

Bartezz123

Świeżak
Świeżak
Jeżeli po naciśnięciu przycisku napędu masz ekran z napisem xell to jest to rgh a jak dash to lt. 2008r to lt 1.4-2.0 ? Trzeba to będzie zaktualizować do najnowszego. Przy cenach używanych gier i cyfrowych na tę platformę bawienie się w wypalanie płyt.. kto co lubi.
Chodzi o to ze dziewczyna z sentymentu chciałaby odpalać te gry które ma spiracone :/ czyli jak zaktualizuje system prze xbl to cofnie mi przeróbkę, dodam ze teraz wsadziłem do konsoli mw2, które poprosiło o aktualizacje, kliknąłem ok i mimo ze konsola nie była wpięta do internetu zainstalował się dash z 2009

Wcześniej był dash 2.67xx a teraz po akcji z mw2 jest 2.8498 i stad pytanie czy jak wsadzę takiego alana wake ktory tez mnie prosi o update z 2010r to zachowam przeróbkę czy nie? Po update z mw2 piraty cały czas działają. I jeśli tak to jaka najnowsza grę mogę odpalić żeby przeróbki nie stracić
 

Do góry Bottom