Przerobiony xbox - podłączenie do live

Rafalktkd

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. chcę podłączyć się do XBL przerobioną konsolą ale grać przez live nie zamierzam. Chciałbym po prostu ściągnąć Crysisa i tyle z mojego onlineowania na xboxksie. Nie muszę się bać bana w takiej sytuacji ? I jeszcze jedno pytanko :p Xbox trochę zamulił i chciałbym mu zrobić "oczyszczanie" dysku czy coś takiego. Nie pamiętam jak to się nazywa. Wiem że podczas tej operacji usuwają się aktualizacje z gier więc nie chcę później instalować tych aktualizacji i przerabiać konsoli bo już jakieś 2 tygodnie temu tak miałem przy instalowaniu aktualizacji z F1 2011. Przeróbka 1.9x Nie wiem dokładnie jaka wiem że robiona 2 tygodnie temu niecałe :p
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak podłączysz się do live na przerobionej konsoli do prędzej czy później bada dostaniesz, nie ważne czy będziesz grać, czy będziesz ściągać jakieś dodatki czy gry, wystarczy sam fakt że jesteś podłączony do live.
A co do oczyszczania dysku, jeśli chodzi o przeróbkę to ci z tego powodu nie usunie bo lt jest wgrywane do napędu a nie na hdd
 

Rafalktkd

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale chodzi mi bardziej o aktualizacje instalowane do gier. Po oczyszczeniu będzie trzeba je znowu instalować ? Bo tak jak napisałem jak ostatnio instalowałem aktualizację do F1 2011 to mi zyebało przeróbkę. Jak podczas oczyszczania usunie mi te aktualizacje to będzie lipa :p o to mi chodzi
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak tak czytam to doszyłem do wniosku że chodzi ci o dashboard a nie o title update (patche do gier), jeśli wyczyścisz dysk to dashboard pozostaje bez zmian i nie będziesz musiał go instalować na nowo ;D chyba że wejdzie nowa wersja dashboarda to wtedy będziesz musiał
 

Rafalktkd

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki. jeszcze nurtuje mnie jedna kwestia :p Czy jak mam konto na XBL ze starego nie przerobionego xboxa i doładuje na nie MSP. Ściągnę sobie crysisa na kompa to będę mógł go zgrać na pendrive albo płytę i zagrać ? Czy jedyna opcja to ściągnąć z poziomu z xboxa albo czekać aż wyjdzie wersja bez JTAG ? .
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
o ile mi wiadomo to tylko z poziomu konsoli można pobrać
 

Rafalktkd

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale mam już tylko przerobioną a nie chcę bana dostać. Dlatego muszę kombinować :p
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
jak masz takie ciśnienie to podłącz się i zaciągnij, co ci mogę doradzić: utwórz nowe konto w konsoli i za pomocą tego nowego konta podłącz się do XBL i ściągnij sobie gierkę.
Ja tak gram na XBL (1 konto mam do singli, a 2 do XBL)
 

danio94ns

Użytkownik
Użytkownik
przeciez nie banuja konta a konsole
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
Tak zgadza się ale sprawdzają Ci całe konto (czy gry nie były uruchamiane przed premierą i czy są oryginalne) tak więc mając nowe konto nie masz gier więc szansa na zbanowanie twojej konsoli maleją.
Ja tak gram od 3 lat i odpukać w niemalowane nadal gram :)
 

mathias.w

Świeżak
Świeżak
Ja mam takie pytanie czy jak podłącze się do xbl i zbanują mnie to nie będę mógł grać we wszystkie gry czy tylko w multiplayer? I czy wiadomo kiedy microsoft robi akcje na bany i czy można temu jakoś zapobiec np. wyłączając wtyczkę od internetu?
 

Tofu212

Banned
teraz inwidualne dają tylko...nie grać na lt na live .po banie tylko offline możesz grać i wszystko działa normalnie
 

mathias.w

Świeżak
Świeżak
ok dzięki
 

Do góry Bottom