Przeróbka CHIP a BAN

ptasik

Świeżak
Świeżak
Siemanko wszystkim niedawno sobie przerobilem konsolke metodą CHIP ( zaplacilem 250zl) bo ponoc jest o wiele lepsze niz metoda flash (tzreba gry patchowac itp ) ale to niewazne.. i teraz moje pytanie czy po podlaczeniu konsolki do neta dostane bana?
 

kondrat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

Dualflash?

jesli tak to poprostu znaczy ze masz 2 kosci pamieci w napedzie dvd, na jednej jest nagrany oryginalny firmware a na drugiej przerobiony. Facet ci pewnie gdzies wyprowadzil przelacznik. Mozesz go przelaczyc !!!TYLKO!!! gdy konsola jest wyłączona. jak włączysz oryginalny firmware nie bedziesz mogl grac na piratach ale bedziesz mogl na oryginalnych sobie po necie pykac. Jak włączysz firmware przerobiony musisz pilnowac zeby konsola nie byla podpieta do neta i wtedy na piratach mozesz grac.

Wiem ze tak to działało kiedyś, moze dzisiaj na to bany juz daja :/ (cos tam z wiekszym poborem pradu bylo)

Wiesz, troche zle zrobiles z tym chipem. Drozsze to gowno a bezpieczniejszy jest i tak iextreme. Jak cos zacznie sie dziac z banami to masz duże szanse ze nie bedziesz jednym z pierwszych zbanowanych i wtedy jak jakies info do neta wejdzie mozesz sobie zmienic na oryginalny firmware..
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

buhahahahaahah BUHAHAHA !!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
chip lepszy od FLASHA !!! HAHAHAHAHHAHAHHAH
ktoś nieźle Cie nabił w butelke !! normalnie powinienem napisac "ŻAL"


gry patchowac ?? a poco jak teraz każda gra jest spatchowana jak sciagasz z neta ....

za flasha dałbys 20 zł (za 10 zł bym Ci ja zrobił) ... do tego miałbys nawet "prawie" gwarancje ....
chip obciąza konsole .. większe prawdopodobięstwo awarii itd....

jak byś miał flash ixtreme to bez problemu grał bys po necie bez ŻADNEJ obawy o bana
a tak ? a tak to myśle że napewno dostaniesz bana ...
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

sorry ze bawie sie w górnika ;D

ale mam takie pytanie kupiłem konsolke niedawno i nie mam pojecia jakim jest ona sposobem przerobiona.. pytałem sie goscia od którego kupiłem on powiedział ze nie wie lol smieszny czlowiek jakis :D jak ja mam sprawdzic jakim sposobem jest przerobiona moja konsola??? bo pograłbym sobie na necie słyszałem ze na iXtreme bana nie daja a teraz sie boje bo moze mam chipa ;/
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

musial bys moze rozkrecic konsole i zobaczyc czy nie ma tam przelacznika takiego wychodzacego z napedu
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

nie ostatnio otwierałem konsole i nie było tam zadnego przełącznika pamietam na 100% czyli co mam iXtreme? moge grac przez neta na piratach?
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

Cytuje Sowke xscene

Wyglada na to ze microsoft juz nie ma zamiaru sprawdzac Waszych kopii. Logi JEDNOZNACZNIE wskazuja na to ze nie ma juz sprawdzania DMI oraz PFI.. Xbox Live wyglada teraz jak przed wydaniem pierwszego hacka napedu i wszystko wskazuje na to ze tak juz zostanie. Jedynie co pozsotalo to podstawowe czytanie PFI.
 

ptasik

Świeżak
Świeżak
Odp: Przeróbka CHIP a BAN

mineły dobre 2miechy grania a ja bana na live niemam wiec wszystko raczej mam w poządku a gram na piratach :)
 

Do góry Bottom