Przeróbka do Xbox 360 Slim w testach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Z logów C4EVA wynika że przeróbka do konsoli Xbox 360 Slim 9504 i 0225 jest już w testach.Teraz tylko czekać na ich koniec.

Więcej na http://c4evaspeaks.com/
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No i ładnie ;) A MS powinien się cieszyć bo ruszy sprzedaż Slimów ;)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe ile to będzie kosztować :D
 

piecu11

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam slima i czy jest możliwość sprawdzenia po dacie produkcji jaki napęd mam ?
Bo nie wiem czy mnie przeróbka obejmie :(
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie tez to zauwazyłem przed chwilką. Czyli już blisko końca. Piszą że Fable 3 przeszło testy i teraz NFS w fazie sprawdzania. Do pazdziernika zeszłego roku 0225 a jeśli masz wcześniejszą niż lipiec 2010 to masz 9504
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
do lipca 95 ,do pazdziernika 02 ,potem juz LG.
Sory za 2 posty ale nie wyświetliło mi się EDIT
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
usunięto linki z forum, by zaczęło się liczyc w świecie gier, a taki news i pozytywne komentarze piratów z bananem na na twarzy wcale nie pomagają :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
usunięto linki z forum, by zaczęło się liczyc w świecie gier, a taki news i pozytywne komentarze piratów z bananem na na twarzy wcale nie pomagają :)
To tylko w celach edukacyjnych ;) Chłopaki się cieszą, że będę mogli się nauczyć przerabiać, co nie znaczy, że to będą robić ;)
 

elosiema

Banned
usunięto linki z forum, by zaczęło się liczyc w świecie gier, a taki news i pozytywne komentarze piratów z bananem na na twarzy wcale nie pomagają :)
Forum i tak się liczy,jak ci się nie podoba to nie musisz tu wchodzić.Tu jest Polska,tu się żyję za 1000zł brutto
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
elosiema - najlepszy argument za tym żeby piracić - brawo. Jeśli ktoś zarabia sam, nawet te 1000zł to i tak musiał zakupić konsole. Na gry także można odkładać - musisz mieć wszystkie nowości? A jak kogoś nie stać, to niech nie gra, nawet na piratach. Niech znajdzie rozrywkę tańszą, sprawiającą tyle samo radości.
...
Ciekawe czy będzie trzeba ciąć ścieżki... ;p
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
juz dawno było wiadomo że nie trzeba nic ciąć
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
No i ładnie ;) A MS powinien się cieszyć bo ruszy sprzedaż Slimów ;)
Pewnie ale rownież stracą kasę na grach :)

A będzie można grać na xbl?
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
czy będzie ? na pewno ... tylko czy bana się zwinie,o to jest pytanie....
 

testoviron1

Świeżak
Świeżak
No i ładnie ;) A MS powinien się cieszyć bo ruszy sprzedaż Slimów ;)
Chyba w krajach afrykańskich, bo w cywilizowanym kraju ludzie nie kradną gier.
Po drugie, microsoft sam dokłada do produkcji konsoli i odbija sobie zysk na grach.

Forum i tak się liczy,jak ci się nie podoba to nie musisz tu wchodzić.Tu jest Polska,tu się żyję za 1000zł brutto
To mogłeś kupić ps2 albo w ogóle nic. Tak samo z samochodami. Nie stać cie na ferrari? To go zwyczajnie nie kradniesz.
 

Somalijczyk

Świeżak
Świeżak
Forum i tak się liczy,jak ci się nie podoba to nie musisz tu wchodzić.Tu jest Polska,tu się żyję za 1000zł brutto
Hehe. Rozumiem ze ty żyjesz za te 1000 zł brutto bo nie chciało Ci się uczyć i teraz jesteś zwykłym robolem/śmieciarzem. Oczywiście nie mam zamiaru takich osób obrażać bo ktoś musi to robić.
Ale na konsolę, internet Cię stać ? :) A może podałeś pensję rodziców i nie możesz ich doić na gry. Zwykła bzdura jak ktoś żyję za 1k zł to nie bawi się w granie na konsoli. Ceny są spore ale wcale nie jest tak źle z pracą także przestańcie narzekać bo nawet gimnazjum niektórzy z was pewnie nie ukończyli. Ja pracuję i wcale nie narzekam na niskie zarobki, konsole mam nie przerobioną i jak chce sobie w coś pograć to kupuję oryginał czy to nową czy używaną. To nie jest jakiś super wielki wydatek te 150 zł raz na jakiś czas. Nie muszę grać we wszystkie nowości.

Co do tematu wiadomo że to kwestia czasu.
 

raflooldz

Banned
Śmieszni są niektórzy, tak bronią tego by kupować oryginały a połowa z nich ma pirackiego windowsa albo kupuje gry za MSP z Allegro :D

hipokryci.

Czekamy tak więc na przeróbke slima ;)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Skończcie dupi* o tym czy warto piracić czy nie bo taki temat już był piszcie na temat a nie piepszenie o tym że 150zł to mało no rzesz ku**a , jak kogoś nie stać to niech nie kupuje i niech gra za 4zł + 60zł net( miesiąc) jemu to pasuje TONIE NIE MUSI WIĘC SZCZYM RYJ , a każdy człowiek jest wolny i ma prawo do rozrywki ktoś zbiera 2 lata na konsole i co ma patrzeć na nią bierze kase w zęby przerabia i gra , A jak ty masz kasa i cię stać bo albo masz bogatego tatusia albo ci się ku**a poszczęściło w życiu to ciesz się i nie krytykuj innych bo nikt tu nie kradnie ceny są jakie są więc nie każdego stać więc ściąga.
Do każdego , który pisze że ci co przerabiają to złodzieje i się nie opłaca przerabiać
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Śmieszni są niektórzy, tak bronią tego by kupować oryginały a połowa z nich ma pirackiego windowsa albo kupuje gry za MSP z Allegro :D

hipokryci.

Czekamy tak więc na przeróbke slima ;)

Msp jest legalne więc nie wiem o co ci chodzi ?? Co do tematu kiedyś musiało to nastąpić i przeciwnie sądząc od niektórych MS w tej chwili się załamuje że spiracili ,jakoś PS3 było tyle czasu nie do przerobienia i goniło ostro w sprzedaży MS .
 

Somalijczyk

Świeżak
Świeżak
Skończcie dupi* o tym czy warto piracić czy nie bo taki temat już był piszcie na temat a nie piepszenie o tym że 150zł to mało no rzesz ku**a , jak kogoś nie stać to niech nie kupuje i niech gra za 4zł + 60zł net( miesiąc) jemu to pasuje TONIE NIE MUSI WIĘC SZCZYM RYJ , a każdy człowiek jest wolny i ma prawo do rozrywki ktoś zbiera 2 lata na konsole i co ma patrzeć na nią bierze kase w zęby przerabia i gra , A jak ty masz kasa i cię stać bo albo masz bogatego tatusia albo ci się ku**a poszczęściło w życiu to ciesz się i nie krytykuj innych bo nikt tu nie kradnie ceny są jakie są więc nie każdego stać więc ściąga.
Do każdego , który pisze że ci co przerabiają to złodzieje i się nie opłaca przerabiać
Trochę kultury, bo się drzesz jak stara szmata. Przerabiajcie sobie, ale nie piszcie głupot że jest to takie drogie że nie można bez tego. Jak już sobie kupisz tą konsolę to możesz raz na jakiś czas kupić oryginał. Chyba że wolisz ściągać jak najwięcej i się cieszyć że grasz. Pierdzielenie o szopenie. Z internetu też ściągam różne rzeczy, i mogę powiedzieć otwarcie że będę dalej ściągał bo nie mam zamiaru czekać rok na wydanie filmu/serialu przez polskiego dystrybutora i płacić mu za spieprzenie go. Lub czekać na wyemitowanie przez telewizję z żałosnym lektorem. Policz sobie do 10 do ciebie ten post nie był skierowany. Tak samo nie potępiłem wszystkich którzy przerabiają. Ucz się to też będziesz miał szczęście. Koniec tematu.
 

bgszef

Banned
Banda hipokrytow. Gowniarstwo co starzy kupuja im co im sie zywnie podoba beda mnie poczuac co wolno, a co nie wolno?? Skonczcie najpierw podstawowke, a ci bardziej zaawansowani wiekiem gimnazjum, a pozniej sie wypowiadajcie o zyciu w Polsce. I te wasze dbilne komentarze; masz samochod to kradnij tez benzyne. Ok jakby mozna bylo sciagac benzyne z neta to robilbym to. Gdyby mozna bylo sciagnac chleb, mleko i ciuszki dla dzieciaka to tez bym to sciagal. Proste. Mam mozliwosc miec cos za darmo, a nie za >150 zl to jest logiczne co wybiore. I wezcie sie tak tu nie spinajcie, bo ciekaw jestem czy kupilscie jakas gre za wlasne zarobione pieniadze. Hipokryci
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom