Przeróbka, internet i kodeki do filmów

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Wiem że na to pytanie pełną odpowiedź zna tylko M$, ale myślę że ktoś z większym doświadczeniem w sprawach xboxa udzieli mi wystarczającej odpowiedzi.

Otóż chciałbym podłaczyć xa do internetu tylko po to by ściągnąć kodeki do oglądania fimów - i tu się rodzi pytanie - czy jeżeli podłączę konsolę do internetu, ale nie będę odpalać gierek tylko ściągnę kodeki i odłączę od neta to szansa na bana jest mniejsza?

Po prostu czy ms banuje za gre na xbl na przerobionych konsolach, czy nie ważne jest czy się gra czy nie, ważne że jest przerobiona?

Pozdrawiam.
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Kodeki nie zapisują się na dysku trzeba się logować do live za każdym razem a jaka masz przeróbkę ?
 

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ixtreme 1.6, co do tego czy się zapisują to widziałem podzielone zdania - jednym się zapisywały innym nie...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Kodeki nie zapisują się na dysku trzeba się logować do live za każdym razem a jaka masz przeróbkę ?
Kodeki zapisują się na HDD :) Nie pisz głupot
 

bgszef

Banned
Kodeki zapisują się na HDD :) Nie pisz głupot
Potwierdzam, wystarczy raz sie zalogowac
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wlasciwie nie wiadomo do konca jak to z tym jest.
Ja np. nie musialem sie laczyc, ale wiem ze sa osoby ktore musza. Nie wiadomo od czego to zalezy.
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
To czego mi wywala komunikat żeby się zalogować jak chce odpalić jakiś film na avi ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to wlasnie o tym pisze, ze u niektorych jest tak, a u innych inaczej i nie wiadomo dlaczego tak.
 

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możliwe że zależy to od dasha - w starym dashu może ściągać na hdd, na nowym ms mógł to zablokować - ot by utrudnić życie.

Ale ponawiam pytanko - bany są raczej za granie na xbl czy za ogólne połączenie się z xbl nawet tylko po kodeki?

Pozdrawiam
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
jak nie masz flagi to pobierz kodeki
 

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Flagi raczej nie mam bo na stronie microsoftu pokazuje że jeszcze mam gwarancje

Szkoda że plomba zdarta i naklejona ponownie niechlujnie no wiec z gw nici...
 

Dvdmax93

Banned
Użytkownik
Ja dołączę
Jak mam LT+ mogę bez obaw ściągnąć kodeki by odpalało avi?
Xbox 360 odpala płyty wielokrotnego zapisu?
Kodeki ściąga się tylko raz czy muszę za każdym razem?
Co to HDD?
 

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
1) nigdy pewności 100% nie ma jak mnie przed chwilą koledzy uświadomili
2) czemu by nie miał?
3) było wyżej wystarczy poczytać
4) ... proszę cie użyj google

Pozdro
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
MS banuje za nieoryginalny firmware napędu (iXtreme).
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Możliwe że zależy to od dasha - w starym dashu może ściągać na hdd, na nowym ms mógł to zablokować - ot by utrudnić życie.

Pozdrawiam
Nie, od dasha to nie zalezy napewno.
 

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No więc podłączyłem do internetu, i przy łączeniu do xbl stwierdził że albo aktualizuje system, albo mnie nie połączy :/

Powiedzcie mi czy warto mi aktualizować dasha z 9199? Jak już to do jakiego? Czy trace coś? Metoda 3 dashy do grania w gry z AP 2.5 i tak mnie nie interesuje - szybciej wgram LT+ zapewne.

A może jednak warto zastosować 3 dashe?

Pozdrawiam.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Metoda 3x dash juz nie dziala.
Updatuj na najnowszy.
 

hausner15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli rozumiem 9199 już do niczego mi się nie zda tak? :) wgrywać 12625, czy może ten z bulletsotrma 12611?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Najnowszy wgraj, bo inaczej Ci z livem nie polaczy.
 

Do góry Bottom