Przeróbka Konsoli Pomocy!!

lampartinho

Banned
Użytkownik
Witam kupiłem sobie druga konsole i chciałbym się na niej nauczyc jak przerabiać konsole ponieważ nie chce dawać jej do serwisu bo oni za drogo chcą :p Mógłby ktoś krok po kroku napisac mi jak się przrabia konsole z nieprzerobionej np na od razu lt 3.0 albo na rgh
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
LT - Wyjmujesz napęd , podłączasz do kompa , flas***esz od razu LT3.0 i ciszysz się , że nie musisz płacić servisowi , jak i twórcą gier.
RGH - kupujesz chip , lutujesz go do konsoli , odczyt i zapis nand , wgrywasz FSD , grę robisz do God , bądź hex, kopiujesz na HDD i cieszysz się , że nie musisz płacić servisowi , jak i twórcą gier.
Nie dość , że chcesz kasę zaoszczędzić , to jeszcze czas , by ktoś za Ciebie forum przegrzebał.

Sry za tekst , ale skoro sam nie umiesz znajść na forum odpowiedzi na te pytania , to nie poradzisz sobie z resztą.

Kosz jak ta Lala :smile:
 

Tofu212

Banned
50zl to nie majątek jak go stać na drugą konsole, a można popsuć bez umiejetności
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
Chyba chciałeś powiedziec 200zł
 

Tofu212

Banned
jak slimka to tyle to kosztuje ale to tak mega drogo:) za 30min roboty
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
Właśnie dlatego nie chce nikomu płacic za chwile roboty tylko chciałbym sam sobie przerobic
 

Tofu212

Banned
jak masz slimke i okaże się ,że trzeba robić drill to polecam ci oddać do serwisu chyba ,że chcesz popsuć:)
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Skoro chcesz się sam za to brać to polecam zapoznać się z tutorialem http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-odczyt-unlock-flash-lite-dg-16d4s-jungleflasher-124974/
 

Koksu25281

Świeżak
Świeżak
Gdzie w przerabiacie te konsole chyba w kosmosie ja 40 zł płace:D
 

Kacper16

Banned
nie ma sensu a jak masz pospuć konsole to nie lepiej zapłacić te 50 zł i mieć dobrą sprawną konsole ? Nie ma sensu jak kogoś stac na dwie konsole to stac i na przerobke
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
fajnie ja place 0 zl, popatrz na date posta, po co robisz taki odkop??
 

Do góry Bottom