Przeróbka liteona bez ck3 probe?

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Posiadam liteona w wersji dg-16d2s 74850c.
Czy jest możliwość przeróbki bez osprzętu typu ck3 probe? Obojętnie w jaki sposób.
Pozdrawiam.
 
Wystarczy probe. Zwykle.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz dasha powyżej 2.0.13599.0 to chyba zwykłym probe nie idzie, przynajmniej ja nie próbowałem tylko zrobiłem PMT hack. Poniżej tego dasha i tak lepiej robić PMT, gdyż jest po prostu łatwiej.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeśli masz dasha powyżej 2.0.13599.0 to chyba zwykłym probe nie idzie, przynajmniej ja nie próbowałem tylko zrobiłem PMT hack. Poniżej tego dasha i tak lepiej robić PMT, gdyż jest po prostu łatwiej.
Gosciu PMT hack można robić za pomocą usb PROBE znanego z allegro!!!
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Możesz sam sobie zrobić najzwyklejsze probe i wyciągnąć klucz metoda pmt
edit: a czy przypadkiem nie łapie się na dummy from ixtreme? Poprawcie mnie jeśli się mylę

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

snowie2005

Użytkownik
Użytkownik
Możesz sam sobie zrobić najzwyklejsze probe i wyciągnąć klucz metoda pmt
edit: a czy przypadkiem nie łapie się na dummy from ixtreme? Poprawcie mnie jeśli się mylę

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
To działa tylko na ixtreme 1.6 i starszych. Pozatym konsola musiałaby być wcześniej przerobiona.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nie lepiej (moje zdanie, może być mylne) dać tą konsole do serwisu, zapłacić raz 40-50 zł. Dostaniesz klucz napędu, i będziesz mógł już sam aktualizować konsole jak i kiedy chcesz bez pmt probe, ck3 i innych paści. hm?
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Gosciu PMT hack można robić za pomocą usb PROBE znanego z allegro!!!
Albo za pomocą lutownicy, kabli od malucha i przełącznika. Koszt całkowity 3 zł ziooooooooooooom.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Albo za pomocą lutownicy, kabli od malucha i przełącznika. Koszt całkowity 3 zł ziooooooooooooom.
kolega nie rozróżnia metody wyciagania klucza zwaną dalej pmt hack od urządzenia probe do probowania punktu i jeszcze dalej nie umnie zrozumieć i pisze cos o kablach ziooooooooooom.
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem was. Ja mam napęd dg-16d2s 74850c i odczytałem klucz samoróbką.
Kabel z pstryczkiem podłączony do napięcia i igła lub kabel od taniego miernika do masy, przykładamy do MPX01 czy jak to się tam zwie i klucz wychodzi.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
metoda wyciągania klucza jaką opisałeś to pmt hack, a urządzenie jakim wyciągałeś klucz to własnej roboty probe
 
Nie rozumiem was. Ja mam napęd dg-16d2s 74850c i odczytałem klucz samoróbką.
Kabel z pstryczkiem podłączony do napięcia i igła lub kabel od taniego miernika do masy, przykładamy do MPX01 czy jak to się tam zwie i klucz wychodzi.
To sie ciesz ze napedu nie spaliles.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
To sie ciesz ze napedu nie spaliles.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
dlaczego mial spalić?? wyciagnął klucz pmt hack
 
dlaczego mial spalić?? wyciagnął klucz pmt hack
Z samorobkami roznie bywa.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Panowie nie straszmy ludzi...pmt probe nic się spalić nie da, chyba że zasilanie z konsoli i wtyczka wejdzie odwrotnie, ale to już nie wina pmt tylko braku wyobraźni.
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam żadnej różnicy.
 

Do góry Bottom