Przeróbka Lt 3.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Witam mógłby mi ktoś pomoc w przerobieniu mojego xboxa mam w nim Lt 2.0 i najnowszego dasha chciałbym wgrać lt 3.0 i tu zaczynaja sie schody dodam ze mam wyciagniety klucz napedu(kolega wgrywał mi właśnie tą przerobke 2.0 i zgrał mi wszystko na płytke te pliki ) .Patrzyłem w dziale Lt oraz pobrałem paczke która tam sie znajdowała rozpakowałem są tam foldery : Stock firmware,Firmware, 0800_BenQ and phat Lite-on v3, oraz to 0800_samsung_SSv2_Only_No_AP25 i co teraz jak przerobić po co tyle tych folderów nie powinien byc jeden plik tylko. Jestem zielony w tych sprawach a chce spróbować sam przerobić proszę o pomoc?????????? (szukałem na forum są odnośniki ale szkoda bo otatnio żadne nie działają tylko odsyłają do strony głównej )

-=SETH=- //10.Odświeżanie swojej wiadomości można robić nie częściej niż co 24h. Odświeżanie tematu polega na usunięciu swojej ostatniej wiadomości i napisanie jej jeszcze raz.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Odnośniki już nie działają robie to wedle tej metody http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ w punkcie 3 sie gubię nie wiem czy mam odrazu wgrac firmware czy mam to zrobic co jest w punkcie 3. mam dasbord 2.0.14719.0 prosze o szybka odpowiedz chce przerobic na 3.0 i grac online
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
jaki to napęd?
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
iteon phat
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Skoro masz wszystkie pliki od swojego napędu i najnowszego dasha to olej punkt 3 i wgraj od razu lt 3.0
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Ale ponoć mówią żeby najpierw wgrać oryginalny firmware a dopiero później 3.0 ???????????????
Wiec jak to jest ???
 

Tofu212

Banned
problem z wgraniem dasha jest czasami ale wgrać lt 3.0 jakby dash nie chciał się zainstalować wtedy ofw
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
A to nie ma nic jak wgram 3.0 i bede mogł normalnie na live grac????
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli miałbyś starszego dasha to można wgrać oficjalne fw, zrobić aktualizację dasha i potem wgrać lt.
Ale skoro masz najnowszą aktualizację to po co miałbyś wgrywać ofw.
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
aha czyli odrazu 3.0 zapodać dzięki , ale jak będę grał na live to normalnie mozna grać
 

TigraTeam

Banned
normalnie mozna grac
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Oki dzieki :)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
ale jak będę grał na live to normalnie mozna grać
Nigdy nie masz pewności, że nie dostaniesz bana, mając przerobiony napęd. Nie graj przed premierą.
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko mam wydobyty klucz lecz nie wiem który to jest plik , dodam ze wcześniej kolega mi klucz zapisał oto co mi wysłał:
-Identifi.bin
-inquiry.bin
-KEY.bin
-Secinq.bin
-serial.bin
-soruce.snp
-soruce_dummy.bin
Wydaje mi sie ze to ten plik o nazwie key , ale wole potwierdzić swoje przypuszczenia , może ktoś by opisał co to za pliki i do czego są ?????
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
używaj tylko i wyłącznie soruce_dummy.bin
key.bin można użyć jak robisz spoof w JF.
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
No tak ale do wgrywania flasha 3.0 to co mi jest potrzebne z tych plików ?????
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
No tak ale do wgrywania flasha 3.0 to co mi jest potrzebne z tych plików ?????
Z tych "soruce_dummy.bin" (klucz napędu). Ściągasz paczkę Ixtreme LT i postępujesz zgodnie z poradnikiem (LT --> Artykuły).
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za odpowiedz
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie z artykułu http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ w punkcie 4) wgrywanie firmware, podpunkt 3) po co klikamy spoof przy wgrywaniu flasha????? , tak jak kolega wyżej napisał "używaj tylko i wyłącznie soruce_dummy.bin ,key.bin można użyć jak robisz spoof w JF."
wiec jestem teraz w kropce nie wiem co robić ??????czy ten spoof jest konieczny???????????????????????????
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom