• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Przeróbka LT+

Nomad

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam. Chciałem prosić, aby ktoś napisał mi jak przerobić konsole z firmware Lt 1.1 na LT 1.1+. Posiadam klucz napędu i płytke z oryginalnym firmware. Znalazłem na forum juz podobny temat ale tam jakoś inaczej jest. Prosiłbym o podanie odpowiednich linków i w miare dokładny poradnik, wkoncu jest to dla świeżaków. Dziekuje z góry i pozdrawiam.
 


#6
Jak masz v2 to możesz zrobic wedle poradnika z postu wyżej a w razie co przygotuj sobie firmware i bootowalnego pendriva z dosflashem tak na wszelki wypadek gdybys zwieche złapał przy wgrywaniu softu. Ogólnie jak masz klucz to jesteś prawie bezpieczny ;)
 

Nomad

Użytkownik
Użytkownik
#8
A do tej przeróbki wyżej potzebne jest tylko podłączenie kablem sata napęd i użycie tych programów wg instrukcji??
 


Nomad

Użytkownik
Użytkownik
#12
I podczas przeróbki xbox cały czas musi być właczony i tylko go wyłączyć i włączyć z powrotem w tym odpowiednim momencie??
Czy podczas takiej przeróbki może coś nie pójść nie tak???
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
#13
Wykasujesz firmware i za wolno wyłączysz/włączysz konsole i ci nie będzie wykrywać program napędu.
Jak masz klucz to ci to tak naprawde zwisa i się jak by co nie przejmuj. Jak już dojdziesz do metody liteon eraser to będziesz musiał szybko wyłączyć/włączyć zasilanie. Robiąc to przez przycisk włączania od xbxoa nie zdąrzysz więc radze wyjąc kabel zasilający z napędu i go szybko spowrotem włożyć. Jeśli nie zdąrzysz i bedzie coś tam coś tam failed to wciśnij INTRO DEVICE ID i zrób to samo i po kłopocie.
Dogłębny poradnik znajduje się w programie jungleflasher w .pdf
 
#14
co wy z tym dosflashem??? wszytsko może zrobic w windowsie......nawet jak cegiełke zrobi......

Jak będzie mu liteon kompa wieszał to po co się męczyć z windowshetem.Zdecydowanie lepiej zrobic to pod dosem bez żadnego problemu.
 


Nomad

Użytkownik
Użytkownik
#16
Ale czy xbox ma byc włączony cały czas i potem jak go wyłącze i włącze to normalnie włączyć czy tylko po odłączeniu kablem z powrotem włożyć kabel?
 


Do góry